مدیرانی که به سرمایه های انسانی بافق اعتقادی ندارند!!(۱)

دسته: مقالات
۸ دیدگاه
دوشنبه - 10 مهر 1396

به برکت خون امام حسین (ع) و یاران با وفایش، تاسو عا و عاشورای حسینی امسال بافق هم با شکوه هر چه تمام  برگزار شد. اما امسال را متقاوت تر و جذاب تر دیدم. آنجایی که چند طلبه جوان تابو را شکستند و دوشادوش هیاتها و در کنار مردم زنجیر می زدند.

مسلما مردم آرزوی دیدن اینگونه صحنه ها را در عزاداری ها داشتند که محقق شد و دوم شور و حال بعد از ظهر عاشور برای کمک به پاکبانان توسط مردم بود که خدا را شکر استقبال خوبی هم شد .

جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان در صبح تاسوعا نیز از بهترین برنامه های این روزها در بافق بود آن هم با یک موضوع بسیار عالی که به نظرم بهترین جلسه این مجمع تا کنون بوده چرا که مهمترین موضوع شهرستان که همان نیروی انسانی و مدیر پروری بود در آن مطرح شد و اساتیدی چون دکتر میرغنی زاده ، دکتر برخورداری ،استاد میرسلیمانی و دیگران بخوبی این موضوع را کالبد شکافی کردند.

جایگاه نیروی انسانی بومی در توسعه بافق بسیار مهم است،چرا که سرمایه انسانی یک کالای غیر قابل مبادله در بازار است .

 به برگزار کنندگان جلسات این مجمع به خاطر همت و تداوم برگزاری آفرین و خدا قوت می گویم و بنظرم آن مدیران و نخبگانی که در بافق حضور داشته و برای شرکت در این جلسه دعوت شده بودند اما شرکت نکردند،کسانی هستند که نه تنها به نیروی انسانی ، جانشین پروری و مدیر پروری اعتقادی ندارند بلکه با تنگ نظری ، زیرپاخالی کردن ، برچسب زدن ، پرونده ساختن ، یقه گرفتن و بی انگیزه کردن باعث محرومیت هر چه بیشتر شهرمان شده اند و خود این دلایل و دیگر مواردی که هر کدام از ما به آن واقفیم در عدم پیشرفت و توسعه شهرستان نقش داشته اند.

راستی ! در این رهگذر هر کدام از ما چه نقشی داشته ایم ؟

ادامه دارد …..

عباس یزدانی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
سید حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 مهر 1396 - 11:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این مورد را خوب امدی دمت گرم((اما شرکت نکردند،کسانی هستند که نه تنها به نیروی انسانی ، جانشین پروری و مدیر پروری اعتقادی ندارند بلکه با تنگ نظری ، زیرپاخالی کردن ، برچسب زدن ، پرونده ساختن ، یقه گرفتن و بی انگیزه کردن باعث محرومیت هر چه بیشتر شهرمان شده اند))

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 مهر 1396 - 11:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این اختلاف نظرها کاملاً طبیعیه مهم این است که منافع شهرستان بافق تامین شود. چرا که گرگها همیشه چشم طمع به پتانسیلها و ذخایر این شهرستان داشته و دارند

احمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 مهر 1396 - 1:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دمت گرم. خوب امدی

دهقانزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 مهر 1396 - 3:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کسانی گه باعث عقب ماندگی همیشگی بافق بودند. امیدواریم حداقل در پستهای فعلی جبران کنند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 مهر 1396 - 10:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آنهایی که شرکت نکردند به اونهایی که شرکت کردند:
شما هم قبلا همچین منظم نبودید. این به همه ی اون قبلیها در!!!

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 مهر 1396 - 8:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تمام اختلاف نظرهائییکه با عباس دارم این حرفش رو باید آب طلا گرفت
اینقدر بچه های بافق رو به هر دلیلی عقب نگه داشتن که همیشه هروقت خواستن و ناپرهیزی هم کردند که یه مدیر بافقی توی اداره ای منصوب کنن به بهانه های مختلف از اینکار سرباز زدند
اصلیترین بهانه هم اینه که توی بافق نیروی وزارت کشوری نداریم!!!
خواهشا آقای صباغیان بیشتر پیگیر این مسائل باشید تا مسائل کشوری
چون احتمالا تا حالا متوجه شده اید که مجلس اونقدرها هم اونجائیکه شما فکر میکردید نیست و به این سادگیها هم درست بشو نیست اونجور که مد نظر شماست پس تا دیر نشده بیشتر بفکر حوزه انتخابیتان باشید

شاکی از تو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 مهر 1396 - 2:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس یزدانی دقیقا درست گفتی و معرفی کردی //تنگ نظری ، زیرپاخالی کردن ، برچسب زدن ، پرونده ساختن ، یقه گرفتن// خودت استادی پا روی دیگران گذاشتن و عبور کردن

بافقي زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 مهر 1396 - 5:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بسیاری از شهرها که جمعیت کمتر یا حدود بافق دارند دارای دانشگاه دولتی بوده در صورتیکه بافق فقط دانشگاه آزاد و پیام نور داره که از چشم مردم مثل دکان بوده و کیفیت پایینتری نسبت به دانشگاه دولتی دارند .لطفا مسئولین و مردم جهت ایجاد دانشگاه دولتی در بافق اقدام کنند .

You cannot copy content of this page