شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱:۵۰ قبل از ظهر

دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان بافق با فرماندار جدید شهرستان

کد خبر: 38892
تعداد بازدیدکننده: 187
تاریخ: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

سرپرست شبکه بهداشت و درمان به اتفاق سرپرست مرکز بهداشت ، سرپرست بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) ، مسئول اورژانس ۱۱۵ و مسئول حراست شبکه با فرماندار جدید شهرستان بافق دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ابتدا سرپرست شبکه ضمن خیرمقدم به فرماندار جدید این شهرستان گزارشی از عملکرد و فعالیتهای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حضرت ولیعصر را بیان نمود دکتر مسعود دانشی در خصوص تعداد مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی ، پایگاه اورژانس ۱۱۵ خانه های بهداشت و همچنین بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) و خدماتی که در این مراکز صورت می گیرد به صورت جامع و کامل صحبت نمود .

d7c2aee9b5

وی همچنین در رابطه با ساختمان در حال احداث شبکه و مرکز بهداشت و بحث متخصصین شاغل دربیمارستان و کمبود پزشکان متخصص از جمله متخصص ارتوپد ، گوش و حلق و بینی و …. مطالبی را بیان نمود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بافق ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار سابق شهرستان و همچنین مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در راستای همراهی و مساعدت فراوان به بخش بهداشت و درمان شهر از فرماندار جدید شهرستان نیز درخواست همکاری و همراهی نمود.

در ادامه جلسه سرپرست بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) نیز  در خصوص عملکرد بیمارستان و نوع خدماتی که انجام می گیرد و همچنین مشکلات و کمبودها مسائلی را مطرح نمود.

سپس سرپرست مرکز بهداشت بافق در مورد مسائل بهداشتی شهر خصوصا آب شرب شهرستان که دارای کیفیت مطلوب می باشد ولی در بعضی از روستاها آب آشامیدنی از کیفیت پایینی برخوردار است واین امر همکاری آب و فاضلاب روستایی را می طلبد.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نیز مختصری از عملکرد پایگاههای ا.وژانس ۱۱۵ را بیان نمود و گفت با توجه به اینکه در برخی از مواقع حوادث و اتفاقات زیادی به صورت هم زمان رخ می دهد در صورت امکان فرماندار شهرستان در خصوص ایجاد کد دوم شهری شهرستان با مسئولین مرکز استان مذاکره نمایند.

فرماندار جدید شهرستان ضمن تشکر از دیدار مسئولین بهداشت و درمان شهر آمادگی همکاری و همراهی خود را در جهت هر چه بهتر شدن وضعیت بهداشت و درمان شهر اعلام نمود .

طلائی مقدم افزود با توجه به سیستهای دولت یازدهم مبنی بر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بحث سلامت مردم یکی از دغدغه های این دولت خواهد بود و انشااله با همکاری و همراهی کلیه مسئولین شهر و مرکز استان در جهت خدمت به مردم عزیز در تمام زمینه ها خصوصا بهداشت و درمان سعی و تلاش خواهیم نمود.

۱ نظر

  1. 1403 می‌گه:

    خدا کنه به این خواسته های مسئولین که در حقیقت خواسته های مردم شهر است رسیدگی شود.
    باتشکر۱۴۰۳