یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶:۱۳ قبل از ظهر

مسئول بیمه سلامت بافق: صدور ۶۰۰ دفترچه بیمه سلامت همگانی در بافق

کد خبر: 43645
تعداد بازدیدکننده: 155
تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۳

مسئول بیمه سلامت بافق با اشاره به ثبت نام نزدیک به ۱۵۰۰ نفر برای دریافت دفترچه بیمه سلامت همگانی، گفت: دفترچه درمانی برای نزدیک به ۶۰۰ نفر از متقاضیان تا کنون صادر و تحویل شده است.
امین رنجبر در گفت و گو با خبرنگار« بافق فردا» اظهارکرد: ثبت نام متقاضیان دریافت دفترچه بیمه سلامت همگانی از اول اردیبهشت امسال آغاز و اکنون نیز امکان ثبت نام وجود دارد.
مسئول بیمه گری بیمه سلامت بافق افزود: بخش اول و دوم دفترچه های بیمه برای متقاضیان ثبت نام شده که حائز شرایط شده اند صادر گردیده است.
وی با اشاره به ثبت نام نزدیک به ۱۵۰۰ نفر برای دریافت دفترچه بیمه سلامت همگانی رایگان تا کنون، خاطرنشان کرد: دفترچه درمانی برای نزدیک به ۶۰۰ نفر از متقاضیانی که شرایط لازم را داشتند صادر و تحویل افراد شده است.
رنجبر افزود: کلیه متقاضیانی که شرایط دریافت دفترچه را داشته باشند هنگام مراجعه باید یک قطعه عکس و برگ ثبت نام و اصل شناسنامه را به همراه داشته باشند.
مسئول بیمه سلامت بافق خاطرنشان کرد: متقاضیانی که پیش از این در یکی از سازمان های بیمه گر دارای دفترچه بوده و بدلایلی اکنون فاقد بیمه و دفترچه اند می توانند تا انجام مراحل اداری جهت بهره مندی از خدمات بستری نسبت به دریافت معرفی نامه اقدام نمایند.

وی افزود: شهروندان گرامی جهت هرگونه سوال یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۴۲۲۶۸۶۸ این اداره تماس بگیرند.

۴ نظر

 1. حسینی می‌گه:

  من حدود ۲ماه ثبت نام کردم ولی هنوز دفترچه صادر نشده :چرا

 2. ناشناس می‌گه:

  این دفترچه ها کجاها مورد قبول است .بیمارستانهای خصوصی هم قبول میکنند مطب پزشکان چه طور؟

 3. ستاره می‌گه:

  منم خیلی وقته ثبت نام کردم اما خبری اردفترچه نیست پیگیری هم کردم بی فایدس چه کسی جوابگو میباشد

 4. رنجبر می‌گه:

  باسلام
  بابت هرگونه سوال با شماره ۴۲۲۶۸۶۸ تماس بگیرید