پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲:۲۸ قبل از ظهر

میدان بلوک زنی!!!

کد خبر: 5072
تعداد بازدیدکننده: 669
تاریخ: ۰۷ تیر ۱۳۹۱

به لطف خداوندیکبار دیگر دست به قلم شدم تا با موضوعی دیگرازمسائل شهر در خدمتتون باشم.هر چند تا این لحظه بجز تعدادی متلک آب دار چیز دیگری نصیبمان نشده است،ولی بر حسب وظیفه به عنوان یک شهروند می نویسم.

در ادامه مطالبی که از قبل مطرح شده بود مثل:کوچه دو متری بلوار انقلاب ، مجسمه گم شده در میان درختان میدان معلم ، میدان چه کنم (میدان شهدا) ، میدان بهارستان و…امروز میخواهم درباره میدانی برایتان بنویسم که بسیار دیده اید واز کنارش رد شده اید.در این میدان وفضای اطراف آن آشفته بازاری است که واقعا دیدن دارد،از انتهای بلوار امام علی گرفته تا خیابانی که به میدان شهدا ختم می شود وحتی خود میدان.

با تعدادی بلوک فضایی را محصور کرده اند واسمش را میدان گذاشته اند ، که با هیچ استانداردی جور نیست،شکل میدان هم باهیچ یک از اشکال هندسی همخوانی ندارد وقوس میدان هم بسیار عجیب وخطرناک است.

از همه این موارد که بگذریم دوستان یک ابتکار جالب دیگر هم بکار گرفته اندوآن اینکه محوطه وسط میدان را به یک کارگاه بلوک زنی تبدیل کرده اند،روزهای اول فکر می کردم موقتی است اما اکنون ماههاست که به همین شکل است.یعنی واقعا فضا در اطراف میدان کم بود که باید از وسط میدان برای تهیه بلوک استفاده شود.

میدانی که بطور میانگین هر روز تعدادی عزادار همراه با مهمانانشان برای برگزاری مراسم عزاداری از این مسیر عبور می کنند واین آشفته بازار را مشاهده می کنند،چه بسا در بین مهمانان کسانی ازشهرهای دیگر هم باشند.آیابادیدن این صحنه وصحنه هایی از این دست،درباره ما ، شهرمان ومسئولانمان چه فکر می کنند وچه بازتابی خواهد داشت.

ای کاش طرحها وبرنامه با دقت بیشتری پیگیری ونظارت می شد وباتوجه به ضرورت موجود اولویت بندی شده واقدام می گردید.

در هر صورت ما دیدیم ونوشتیم شما هم بخوانید و. . .

التماس دعا

حاج محمود ملا حیدری

۱۰ نظر

 1. علی می‌گه:

  ای بابا مال بافق را دارن غارت می کنن و می برن تو غصه میدونی را می خوری که به قبرستان ختم میشه ومردم عزادار به فکرعزاداریشون هستن وتوجهی به این میدون نمی کنن

 2. سهیل می‌گه:

  این جور که شهرداری از خیابان مخابرات تا همین میدان و از میدان تا مسکن مهر کار میکند تا ۱۰ سال دیگه هم باید شاهد همین میدان با همین وضعیت باشیم.

 3. اصغر می‌گه:

  چرا برای تنویر افکار عمومی کوچکترین جوابیه ای به مردم نمی دهند؟

 4. وصال می‌گه:

  چرامیدان راازحالت کارگاهبیرون نمیبرید چرابلوار ایتالله میرغنی زاده بعدازسالهافاقد روشنایی میباشد چرابلوارامام جعفر صادق نیمه کار رهاشده است وبلوک گذاری جلوی مغازه اقای برخورداری واقعا زشت وزننده است

 5. محمد می‌گه:

  و چراهای دیگر ؟

 6. حاج ن می‌گه:

  حاجی جون از این چیزا تو کشورمون فراوونه اما …. چه برسه به بافق با این همه معدن و سرمایه که خرج زیر ساخت های ….. میشه . فدای این همه حس وطن دوستیت

 7. حسینی می‌گه:

  ممنون از دقتتان . جسارتا جدول بتنی

 8. مریم می‌گه:

  جناب آقای علی که سر برگ نظرات هستید حالا تموم این حرفایی که شما زدید درست البته دلیل اینکه حق و بهتون میدم اینکه فرهنگ درک انتقادات بالا رانداشتید منظور این بنده خدا را نتونستید درک کنید ولی حق این همه ملتی که اومدن اونجا خونه ساختن چی میشه دلیل پیشرفت نکردن بافق یکیشم اینه که بافقیا هیچوقت چشم دید ن همدیگرا ندارن الآن اوناییکه بضاعتشو نداشتن اونجا زندگی مثله اینکه باید چون به قاضی نزدیکن سر بزارن بمیرن والا…
  چه حرفا باید بشنوه آدم به نظر من کمیفکر کنی وبحرفی بدک نیست

 9. xx می‌گه:

  خدا خیرت بده حاجی محمود!!!

 10. سعید می‌گه:

  تازه اصولی هم نیست