چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱:۳۶ بعد از ظهر

بررسی طرح تمدید قانون مدیریت‌خدمات‌کشوری در کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور

کد خبر: 7292
تعداد بازدیدکننده: 148
تاریخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه ۲۵ مهر ۹۱ زمان اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری به پایان می‌رسد، گفت: نظر کمیسیون تمدید ۳ساله این قانون بود.

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه صبح امروز (سه‌شنبه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: دستور کار اول درباره طرح قانون مدیریت خدمات کشوری بود که با توجه به پایان یافتن مدت اجرای آزمایشی این قانون در ۲۵ مهرماه و اینکه برخی آیین نامه‌های این قانون با زمان بندی طولانی ابلاغ شده، نظر کمیسیون تمدید این قانون تا ۳ سال آینده است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر قانون مدیریت خدمات کشوری به مدت ۳ سال تمدید شود بررسی‌های کارشناسی روی قانون انجام خواهد شد تا بعد از اعمال اصلاحات برای اجرا ابلاغ شود.

نماینده اصولگرای مجلس نهم گفت:  دستور کار دیگر جلسه امروز بررسی پیشنهاد تبدیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر به سازمان بود که با توجه به ابعاد مختلف قضایی، فرهنگی، اجتماعی و اداری نیاز به ایجاد چنین سازمانی احساس شده است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: درباره طرح تشکیل سازمان امر به معروف و نهی از منکر از دفتر رهبر معظم انقلاب اخذ نظر شد تا تکلیف نوع اداره این سازمان تعیین و بعد از پاسخ تصمیم در مورد این طرح گرفته ‌شود.

۴ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  جهت اطلاع مردم شریف بافق بعرض میرسانم کارخانه تعمیرات اساسی لکوموتیوها که مصوب هیت دولت بود و قراربود در بافق احداث شود بدلیل سهل انگاری در یزد احداث خواهد شد و مناقصه آن نیز برگزار شده است و از نکات جالب این کار این بوده است که این کار در بافق می بایست توسط بخش خصوصی انجام شود در حالیکه در یزد از بودجه دولتی استفاده می گردد.مردم بافق اگر خودتان اقدامی نکنید از همین حال فاتحه کارخانه اساس را مثل فولاد ،معدن چادر ملو،گمرک وغیره بخوانید. ازمسئولین این سایت هم می خواهم پیگیر این مسئله باشند تا حق مردم بافق ضایع نشود.

 2. رضا می‌گه:

  برین از رئیس کارخانه جات بپرسید که قرار بود کارخانه جات را به اداره کل تبدیل کنه اما حالا به این روز افتاده. چشم ودل مسئولان بافق روشن اینهم در کارنامه روشنشان ثبت خواهدشد

 3. رنجبر بافقي می‌گه:

  دوستان که دستتون بجایی بنده ونشریه محلی وسایت خبری دارید از نماینده مجلس بخواهید
  ۱–گاز ۲–فولاد۳–اتوبان بافق یزد را پی گیری کنن
  سپاس

 4. رنجبر می‌گه:

  اقای بافقی
  اگر اطلاع دقیق ومستند دارید از مسوولین بافق فردا بخواهید کهمطلبتون را مستقیوا تو سایت قرار بدن تا اطلاع رسونی بشه