جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹:۴۳ بعد از ظهر

فعالیت دکترمهدی زاده در بخش بهداشت

کد خبر: 8693
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱

مدیرشبکه بهداشت و درمان بافق در گفتگو با «بافق فردا» در خصوص دلایل مطرح شده برای قطع همکاری دکتر جوادمهدی زاده با بیمارستان بافق، ابرازداشت: دکترمهدی زاده ابتدا در بخش بهداشت جذب شد ولی با توجه به ضرورتی که در بخش درمان بیمارستان بافق نیاز بود چندسالی به این بخش منتقل شدند و با توجه به درخواست قبلی خودشان و همچنین تامین  نیروی پزشک بخش درمان شهرستان، ابلاغی برای فعالیت وی در بخش بهداشت صادرشد.

دکترسیدمحمدجوادمیرجلیلی تصریح کرد: دکترمهدی زاده دارای ردیف استخدامی در مرکز بهداشت بهاباد هستند و قبل از تفکیک این شهرستان با توجه به ضرورتی که بود در بخش درمان بافق مشغول شدند و ابلاغی اخیرا از سوی معاونت دانشگاه برایشان زده شده که این موضوع از سوی خودشان در حال پیگیری است و  انشاا… با موافقت معاونت بهداشتی دانشگاه و سرپرست مرکز بهداشت بهاباد به شهرستان بافق منتقل شوند.

 

۲ نظر

  1. حسن می‌گه:

    با سلام
    شاید در نگاه اول معترض شویم که چرا جابجایی ساده یک فرد در محل کارش برای سایت خبررسانی مهم شده و اصلا شاید هیچ ضرورتی نداشت. ولی این حرکت مسئولان سایت بسیارارزشمندست. چون کوچکترین مشکلات افراد بومی متخصص در برابر افراد غیر بومی باید بیشترین انعکاس را داشته باشد. این مطلب این آگاهی را به مردم بافق می دهد که چرا علیرغم وجود چند نیروی بومی همتراز و یا بالاتر مسئول این اداره غیر بومی است.

  2. علی می‌گه:

    ایشان باید در بافق باشند و منشا خیر باشند