دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰:۰۴ قبل از ظهر

تیم تپل ها، شاید خیلی خوب گل نمی زند ولی مطمئناً گل خنده را بر لبهای خیلی ها می نشانند

کد خبر: 23736
تعداد بازدیدکننده: 79
تاریخ: ۳۰ تیر ۱۳۹۲

IMG_100000009194

هر که مومنی را شاد کند ،حقا ما را مسرور ساخته است (امام رضا (ع))از این قسم احادیث و سخنان از بزرگان و معصومین ما کم نیست که خود نشان دهنده شاد زیستن و شاد کردن یکدیگر است دیشب اگر گذرتان به خیابان های منتهی به ورزشگاه کوثر بافق می افتد خود تفاوتش را با دیگر شب ها مشاهده می کردید و اگر مثل من نیاز مبرمی به گذارندن ساعاتی را با شادی داشتی مطمئناً خود را به سالن کوثر می رساندید تا از نزدیک شاهد پدیده جدیدی که در بافق بوجود آمده و چند روزی ورد زبان همه محافل و مجالس و اکثر جوانان است، باشید آری درست متوجه شدید تیم سنگین وزن بافقی، تیم تپل ها، شاید خیلی خوب گل نمی زند ولی مطمئناً گل خنده را بر لبهای خیلی ها می نشانند. ولی اگر من دستی به قلم بردم و برگه ساده و بی ریا سفید را سیاه نمودم نگاه من از منظر دیگری بود شاید خواستم ناگفته ها و شاید نانوشته هایی از این پدیده را به رشته تحریر در آورم.

۱- دیشب چراغ خیلی از محفل ها و پاتوق ها خاموش بود چون تعدادی از جوانان با ذوق توانسته بودند چراغی را روشن کنند که جذابییتش به مراتب بیشتر بود پس می توان گاهی با اعتماد به فکر یک جوان کارهایی بزرگ و کم هزینه انجام داد.

۲- مردم نشان دادند چقدر در زندگی نیازمند شادی هستند و برای داشتن لحظاتی شاد به ورزشگاه می آیند بلیط می خریدند در شرایط نامناسب می نشینند متحمل گرما می شوند ولی شادند و این شادی خود را حتی برای چندین ساعت هم که باشد به منزل منتقل می کنند .

۳-عزیزان در تیم تپل ها یکی از بهترین تبلیغات برای ترغیب و تشویق همه اقشار مردم به ورزش بودند یا به قولی اشاعه فرهنگ ورزش همگانی،

۴-امیدوارم آن ها توانسته باشند با گل خوردن های خود گل هایی را در ذهن بسیاری از متولیان امر ورزش و اوقات فراغت جوانان و همچنین با آهسته دویدن های خود حرکتی تند و سازنده را در مسئولین عزیزمان بوجود آورند.

۵-آنها نشان دادند می توان با کمترین هزینه ها مردم را شاد نمود، فرهنگ ورزش را ترویج داد و متعاقباً پی آمد این چیزها کم شدن آسیب ها و معضلات اجتماعی است.

۶- در پایان به بهترین شکل نشان دادند بافق نیازمند یک ورزشگاه در خور این مردم شریف ورزشگاهی که بتوانند به راحتی مشتاقان تیم تپل ها را خود جای دهد.

IMG_3953

در آخر جا دارد از دوست وهمکارم آقای محمد رضا دهقانزاده و دیکر دوستانش بخاطر فکر زیبا وخلاقیتشان وتمام زحماتی که برای تشکیل این تیم متحمل شدند به سهم خود تشکر و قدردانی نماییم امید آنکه مسئولین محترم از این عزیزان در مقاطع مختلف وفعالیت های مرتبط با جوانان استفاده شایانی بنماییند.

احسان مراددشتی

۷ نظر

 1. تفکری می‌گه:

  انشالله مسولین مربوطه که خودشان نیز شاهد فضای کم سالن بودند دراین مورد اقدامات لازم را انجام دهند.

 2. ناشناس می‌گه:

  آقا احسان واقعاً،ایده خوبی بود که درخبر۲۰:۳۰ پنج شنبه شب هم ، گزارش آقای عبداللهی پخش شدکه برای اخبارگو هم این ایده جالب بود.جوانان بافقی خیلی بیش ازاینها می توانند بافق را آباد و نموده ودرایران وجهان سرافراز نمایند.

 3. ناشناس می‌گه:

  تیم ملی ایران درسال ۹۸فرانسه هم ازجمله توپولوهای قهرمان بودند که باتیم ۲۰۱۳ بازی کردند وبا اینکه ۵ گل خوردند ولی خاطرات سال ۹۸ وحماسه ملبورن(هشتم آذرماه هفتادوهفت) برای همه تازه شد.

 4. رمضون می‌گه:

  اقا احسان شماقلم ساده و روانی دارید و به نکات ظریفی اشاره میکنید راستی در بافق مردم شادی ندارندونمیدانم چرا شما سالی یه بار مطلب میزنید

 5. نماد می‌گه:

  اقا احسان چی شد یاد حدیث امام رضا کردیم.اینکه به یه عده به خاطر چاق بودنشان یا حرکات حاصل از چاقیشان بخندیم این شادیه؟یا اصلا اونها خودشون را مضحکه کنند؟

 6. نفس... می‌گه:

  آقایاخانم نماد،شماکه اصلااحساس نداریدبهترنیست حرف نزنید؟بعدشم ایناافکارآدمای بی فرهنگی مثل شماست که همه رامی خواید مسخره کنید.بقیه مردم ازشعوروفرهنگ بالایی برخوردارندو هیچ وقت اونارومسخره نکردند.

 7. جوان می‌گه:

  من می خوام ازمرکزخبربافق آقای عبداللهی تشکرکنم که اخبارتپلها هم شبکه یزد هم ۲۰:۳۰ وهم شبکه خبرپخش کرد