سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳:۴۱ قبل از ظهر

دیدار اعضاءستاد برگزاری یادواره شهدای بافق با امام جمعه این شهر

کد خبر: 2659
تعداد بازدیدکننده: 198
تاریخ: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، صبح امروز اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان بافق به منظور برنامه ریزی برگزاری هرچه بهتر یادواره شهدای شهرستان در محل دفتر امام جمعه بافق گرد هم آمدند.

امام جمعه بافق در این دیدار ضمن اشاره به راه و مکتب شهدا اظهار داشت : ترویج راه و مکتب شهدا موجب بیمه شدن جامعه مقابل در هجمه‌های فرهنگی دشمن علیه باورهای جوانان می‌شود که این هدف با جدیت در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق قرار دارد.

حجه الاسلام سلیمانی تصریح کرد: در این یادواره ها و در این محافل معنوی حضور جوانان باید محسوس باشد و ضرورت دارد بیشتر کارها ومسئولیت ها را را در این محافل به جوانها بسپارید تا راه آن عزیزان را با قدرت و قوت ادامه دهند زیرا دشمنان اسلام از جوانان مومن و ولائی بیشتر احساس خطر می کنند.

وی افزود: برگزاری یادواره شهدا در حقیقت بهترین موقعیت و فرصت برای مبارزه با جنگ نرم دشمن است و جوانان ماکه پیرو راه پر افتخار شهدا هستند در خط مقدم مبارزه با دشمنان این نظام الهی قرار دارند و با ایمان خویش و با ولایتمداری محض، توطئه های دشمنان را با شکست مواجه خواهند کرد و آنان را مایوس می کنند.

به گفته محمد رضا دهقانزاده ، تمرکز برگزاری این یادواره‌ها یکی از کارهای مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده که موجب حضور بیشتر مردم و افزایش خروجی موثر یادواره‌های شهداء در بافق شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق ضمن گرامیداشت یاد وخاطر ۲۴۶ شهید شهرستان بافق خاطرنشان کرد:برگزاری یادواره‌های شهداء راهی مناسب برای انتقال پیام شهیدان و ترویج راه و آرمان‌های آنان به نسل‌ جدید است.

گفتنی است یادواره شهدای شهرستان بافق چهارشنبه مورخ ۶/۲/۹۱ در محل آستان متبرکه امامزاده عبدالله (ع) برگزار خواهد شد .

۶ نظر

 1. واحد می‌گه:

  سلام
  می خواهم بگویم برگزاری یادواره‌های شهداء راهی مناسب برای انتقال پیام شهیدان و ترویج راه و آرمان‌های آنان به نسل‌ جدید نیست در حالی که کتاب پرستوی مهاجر یادنامه شهید جواد قانعی بافقی در بافق موجود است و هیچکدام از مسئولین بنیاد شهید اقدام به تهیه و توزیع آن ننمودند در حالی که جناب آقای دهقانزاده خود از همرزمان این شهید عزیز است.
  امیدوارم مسئولین این سایت به گوش رئیس بنیاد شهید برسانند و این کتاب جهت توزیع در یادواره شهدا خریداری و توزیع گردد.
  اجرتان با شهدا

 2. رضائي.جانباز شيميايي می‌گه:

  شهیدان راچه کوچک حساب میکنیم که فقط گاهی به نام یادواره و…. مبالغی خرج میکنیم وخوداز بارمسئولیت شانه خالی میکنیم.فقط نامی وتبلیغاتی .آیا شهیدان نیاز به این تبلیغات دارن آیا هنوز باورمون نشده که اونها جاشون خوبه به فکر آخرت خودمون باشیم. تبلیغات آخرت نمیسازه برای جانبازان که همرزمان شهدا هستند چه کردیم.ماکه هروقت رفتیم بنیاد بیرونمون کردند وگفتند زیر بیست وپنج درصدی.احتراما گم شو..

 3. علي می‌گه:

  سلام، کاش برای سخنران بچه های تفحص یا جانبازان عادی دعوت می شدند، گفته هایشان بیشتر به دل می نشیند.

 4. بازمانده می‌گه:

  سلام / وقت بخیر / در مورد سخنران و مخاطب در یادواره ها دقت بیشتری شود چرا که تاثیر بسیار مناسبی داشته باشد صرفا سخنرانی نباشد که به خاطر اشنایی و رفاقت دعوت بشه /در یادواره های تپه نورالشهدا که برای شهدای گمنام منطقه سبزدشت بود سخنرانان خیلی جذابی دعوت شده بودند و واقعاحرفاشون برای نسل جوان خوب بود/ با تشکر

 5. دلسوز می‌گه:

  باعرض سلام خدمت اعضاء ستاد یادواره شهدا
  خوشبختانه در شهر ما سالیانه یادواره های زیادی برگزار می شود که در سال ۹۰ یادواره شهدای فصل نیز به این یادواره ها اضافه شد،که متاسفانه اکثر یادواره های به خصوص یادواره های فصل با حضور کم رنگ شهروندان به خصوص جوانان برگزار شد.
  چندسئوال:
  ۱-علت برگزاری این همه یادواره در سال که متاسفانه اکثر یادواره ها هیچ دستاوردی نداردچیست؟
  ۲-آیا جوانان که مهمترین قشر و در معرض انواع حمله های دشمن هستند در یادواره ها حضور پیدا کرده اند؟
  ۳-دستاورد این یادواره ها چه بوده؟
  ۴-آیانمی توان با برگزاری یک یادواره بزرگ و با شکوه در سال با برنامه های متنوع،حضور مداحان وروحانیون برجسته،چاپ کتابچه های کوچک در مورد زندگی نامه شهدای شهرستان،و… یاد این شهدای عزیز را گرامی داشت؟
  ۵-آیا نمی شود به جای این همه هزینه در سال برای یادواره های شهدا، میدان شهدای شهر را باآثار زیبایی از شهدا به گونه ای ساخت که برای همیشه یاد شهیدان در دل تک تک شهروندان باقی بماند.

  برادرم ، خواهرم
  سنگرو پیدا بکن
  جیره جنگی رو بردار
  پوتین هارو پابکن
  جبهه دیگه تمومه
  فرهنگشه که اصله
  از یه بی سیم یادبگیر
  سیم نداره و وصله

  جداً ببین یه بی سیم
  با اینکه سیم نداره
  چه جوری وصلِ خطّه

  شهید یه روز می جنگید
  امروز رفته ، تو جاشی
  باید تو فکروعمل
  ادامه شون تو باشی! …

 6. بسیجی می‌گه:

  تا یادواره ها و مانورها و حلقه ها و ستادها و کمیته ها و … در جهت کسب آمار و افتخار شخصی و ارگانی باشد و فاقد خلوص ، مطمنا فاقد نتیجه بایسته است اگر اثری جزئی و نه کافی هم داره از برکت شهدا و خلوص بعضی از حضار است