جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۱:۱۶ بعد از ظهر

شاعر بافقی در جمع برترین های شعر رضوی استان

کد خبر: 27025
تعداد بازدیدکننده: 82
تاریخ: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

برترین های اولین جشنواره سراسری سرود رضوی در یزد معرفی شدند.
دبیر برگزاری این جشنواره گفت : گروه های سرود کانون فرهنگی هنری مهدیه اصفهان ،مشتاقان حرم کرمانشاه و شاهد اصفهان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
جلالی افزود : همچنین گروه های مجتمع کانون پرورش فکری یزد و کانون پرورش فکری بافق شایسته تقدیر شناخته شدند.
سید یحیی موسوی ازگروه طه اصفهان ، داوود لقایی از گروه مشتاقان حرم کرمانشاه و حمید سلطان زاده از مرکز سه کانون پرورش فکری یزد به ترتیب آهنگسازان برگزیده این جشنواره شدند.
حمیدرضا پولادی از مجتمع کانون پرورش فکری بوشهر و مجتبی حبیبی از مرکز شماره یک ابرکوه در زمینه آهنگسازی شایسته تقدیر شناخته شدند.
مهدی مردانی از گروه فرهنگی هنری سیار روستایی قزوین ، فاطمه منتظری از مرکز چهار کانون پرورش فکری یزد و آزاده سیاسی از گروه طه اصفهان به عنوان شاعران برگزیده این جشنواره انتخاب شدند.
از مصطفی حسینی از کرمانشاه و حمیدرضا رحیمی از کانون پرورش فکری بافق هم به عنوان شاعران برگزیده تقدیر شد.
۱۸۰ اثر از سراسر کشور در دو بخش گروه های آزاد و کانونی به این جشنواره ارسال شده بود وشش داور آثار ارسالی به این جشنواره را در زمینه های اجرای سرود ،شعر و آهنگ، داوری کردند.
این جشنواره به صورت غیر حضوری برگزار شد و شرکت کنندگان آثار خود را به صورت تصویری در قالب دی وی دی به دبیر خانه جشنواره ارسال کردند.
در مراسم اختتامیه که در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یزد برگزار شد گروه های منتخب استان یزد سرودهای نمایشی خود را اجرا کردند.

۱ نظر

  1. ميرسليماني بافقي می‌گه:

    به اقای رحیمی صمیمانه تبریک عرض می کنم و به این افتخار آفرینی شادباش می گویم . ای کاش شعر ایشان را می نوشتید و بیشتر معرفیشان می نمودید.