دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲:۱۹ قبل از ظهر

روزی رسان خداست

کد خبر: 38546
تعداد بازدیدکننده: 257
تاریخ: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳

___ر__

چند روزی است که ثبت نام مرحله دوم یارانه ها ویا انصراف از آن نقل محافل شده وخانواده ها را حسابی درگیر کرده درحالی که زمان اجرای آن خیلی ها ازدولت آقای دکتر محمود احمدی نژاد انتقاد کردند که پول نیست، امکان ندارد،اگر می شد دولتهای قبلی انجام می دادند وهزار بهانه ی دیگر ، ولی بالاخره باشجاعت وریسکی که ایشان انجام دادند باعث شد حداقل اقشار کم درآمد به نوایی برسند(هرچند می شد این برنامه بهتر انجام شود و جلوی خیلی از گرانی ها را به خاطر سوء استفاده دلالها و….گرفت) ‌ولی متاسفانه این چند روز آن قدر دراخبار(سرتیتر اصلی  خبر در صداوسیما) وجراید برای انصراف از دریافت یارانه نقدی گفتند ونوشتند والی ماشاءالله درهر کانال تلویزیونی وهر برنامه ای(ازپخش مستقیم فوتبال گرفته تا سریال ومستند و….)         زیرنویس کردند که به قول ما بافقی ها آدم عرضش میشه برای ثبت نام ودریافت یارانه اقدام کند و اگر کسی ازخارج برنامه های ایران رانگاه کند ویا اخبار را گوش کند فکر می کند مردم ایران واقعاً ، محتاج این مبلغ ناچیز هستند واگر به ایشان پرداخت نشود ازگرسنگی خواهند مرد. جالبه از امروز(سه شنبه ۲۰/۱/۱۳۹۳) که ثبت نام شروع شده سایت قطع است وعدم ثبت نام هم به منزله انصراف (تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل). این درحالی است که هزینه های برق،آب،تلفن،نان و….در ابتدای پرداخت یارانه ها گران شد واجناس هم تا دلتان بخواهد به همین بهانه سرسام آور شد حالا هرچیزدیگرراکه فکرش رابکنید به همین طریق .تازگی ها هم اعلام شده قرار است از اول اردیبهشت ماه قیمت بنزین و..گران شود حالا جالبه که هنوز گران نشده ،شنیده میشود قیمت سیمان و….(درفاز اول)زودتر گران شده واحتمالاً، بعداز گرانی قیمت بنزین و…(درفاز دوم هم) اجناس گرانتر خواهدشد. از دولت آقای دکترحسن روحانی که به دولت تدبیر وامید معروف شد و واقعا (پس از جاروجنجالها وهوچی گریها و موج سواریهایی که عده ای مخصوصاً در زمینه اقتصادی در اواخر دولت آقای احمدی نژاد به راه انداختند) امید رابه ملت شریف ایران بازگرداند، بیشتر از این ها امید می رفت. امید وارم این قضیه ختم به خیر شود وحالا که هنوز اول دولت آقای روحانی است با کسانیکه هرروزبه بهانه های مختلف باعث گرانی ونا امیدی ملت ایران می شوند وفقر رادر جامعه گسترش میدهند به طور قاطع برخورد نماید تا مردم این مشکلات رابه حساب دین مبین اسلام نگذارند.

درپایان می خواهم بگویم : آهای ملت شریف ایران ومردم غیور بافق! روزی رسان خداست وگرانی وکم فروشی دیگران و…. باعث نشود که ما خدایمان رافراموش کنیم (والله یرزق من یشاء بغیرحساب)

روزیمان را از خدا بخواهیم که اگر بدهد نعمت است واگر ندهد حکمت است . روزیمان را ازمردم ودولت نخواهیم که اگر بدهندمنت است  واگر ندهند ذلت است.

                                                      به امید فردایی بهتر برای ایران عزیز و بافق دلیر-

حسین برزگری بافقی

۹ نظر

 1. محمد می‌گه:

  سلام حسین اقا راست می گویید شما روزی رسان خداست .اگر بنده بود یا دولت الان مردم مرده بودن

 2. بافقی می‌گه:

  احمدی نژاد هر جوری بود یارانه را به مردم داد ولی اینها همین اول توش موندند

 3. بافقی می‌گه:

  آیا یارانه حق هر ایرانی هست یا نه چه فقیر چه پولدار او داره تو این مملکت زندگی میکنه و یارانه ای که به قول خودشون هدفمند میکنند اون شخص ایرانی این وسط چه کاره است آیا نباید این پول را شما به خودش بدید تا مدیریت کنه و مازاد بر اون بیفته گردن خودش اینجوری شما دارید صورت مسئله را حذفش میکنید

 4. همکلاسی می‌گه:

  ایول حسین جان..روزی رسون خداست..الهی قربونش برم..فقط همین و بس……

 5. ارسطو می‌گه:

  آیا یارانه حق هر ایرانی است .
  آخخخخخخ

 6. خانم فرهنگی می‌گه:

  باسلام اگه دولت برنامه ای درجهت خرج انصراف دهندگان یارانه درهر منطقه وانتقال یارانه هر شهروند به حساب شهر خودش انجام داده بود مطمئن باشید مردم با جون ودل انصراف میدادند تا مشکلی از همشهریاشون کم بشه ولی با این اختلاسهای میلیاردی بهتره پولدارها وطبقه مرفه یارانه شونو بگیرند وخودشون با هم کار خیری مثل احداث مدرسه -پارک-فرهنگسرا-سالن اجتماعات -درمانگاه -سینما-مرکز بازپروری ویا هر محلی که موردنیاز شهری چون بافق است بنمایند تا نتیجه اش دیده بشه وامیدوار باشن پولش رو یک جا مدیری در پشت کوه قاف بالا نکشیده؟؟

 7. دوست می‌گه:

  سلام آقای برزگری
  انشاالله این روحیه نیک و پسندیده را از خود دور نسازید،به نظر من جا دارد بروی دست و پای پدر و مادرت را ببوسی(البته اگر در قید حیات هستند).فقط لقمه حلال است که میتوانید در چنین اوضاعی(آخرالزمان)،حرفهای خدایی بزنید.برایتان از صمیم قلب،آرزوی موفقیت میکنم.

 8. دايي می‌گه:

  به قول قدیمیها آب اومده از روغن چربتر