یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷:۴۳ بعد از ظهر

آغاز بزرگترین فعالیت قرآنی در بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور

کد خبر: 6331
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱

سایت اینترنتی پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) منتشر کرد: 

هشتمین دوره طرح غیر حضوری «قرآن در خانواده»

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، مهدی واصفی ، فرمانده مرکزمقاومت بسیج  با اعلام این خبر افزود : این طرح در قالب مسابقه برای تمامی اعضای خانواده‌های کارکنان وزارت صنعت ، معدن وتجارت اجرا خواهد شد.
مهدی واصفی با اشاره به‌ اینکه خانواده بزرگ صنعت ، معدن وتجارت سراسر کشور در این مسابقه شرکت خواهند کرد و این حضور در نوع خود کم‌نظیر است، اظهار داشت: این مسابقه در هر دوره براساس یک جزء قرآن کریم برگزار خواهد شد و در هشتمین دوره آن، جزء هشتم قرآن محور طرح پرسش‌ها است و این مطرح‌ترین فعالیت قرآنی می باشد که همه ساله از سوی مرکز بسیج این وزارتخانه اجرا می‌شود.

وی افزود : این طرح هر ساله با پیام مقام عالی وزارت آغاز و هر ساله رتبه برتر را در بین دستگاههای دولتی کسب می نماید .

فرمانده مرکزبسیج وزارتخانه از چاپ و توزیع ۸۵هزار جلد کتاب که در آن علاوه بر چاپ کامل آیات جزء هشتم قرآن مجید، ترجمه، تفسیر و توضیحاتی درباره آیات این جزء نیز ارائه شده است، خبر داد و تصریح کرد: این کتاب به همراه ۶۰ سؤال چهارگزینه‌ای به هر یک از خانواده‌ها اعطاء می‌شود و تمامی اعضای خانواده می‌توانند طی ماه مبارک رمضان با مطالعه کتاب، پاسخ گوی سؤالات آن بوده و با ارسال پاسخ نامه یکی از شرکت‌کنندگان در این طرح باشند.

لازم به ذکر است دریافت پاسخنامه از طریق وب سایتهای پایگاههای بسیج از تاریخ دهم ماه مبارک رمضان ۹ مرداد ماه امکان پذیر است.

دستورالعمل و اطلاعیه های چگونگی شرکت در این طرح قرآنی را در سایت این پایگاه به آدرس:www.basijicioc.ir بخوانید