بافق میزبان دومین بازیکن و مربی ملی پوش تنیس روی میز کشور بود

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 31 شهریور 1399
بافق میزبان دومین بازیکن و مربی ملی پوش تنیس روی میز  کشور بود

هئیت تنیس روی میز شهرستان بافق میزبان محمدعلی عباسی دومین مربی ملی پوش کشور بود.

هئیت تنیس روی میز شهرستان بافق میزبان محمدعلی عباسی دومین مربی ملی پوش کشور بود.

رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان بافق با اعلام این خبر گفت: با توجه به آماده سازی سالن تنیس روی میز ورزشگاه آزادگان بافق فعالیت ورزشی ورزشکاران این رشته با حضور مدیر کل ورزش و جوانان، مربی تیم ملی تنیس روی میز و جمعی از مسوولین شهرستان آغاز شد.

وی افزود: ارزیابی وضعیت بازیکنان تنیس روی میز، بازدید از امکانات و زیر ساختهای شهرستان برنامه ریزی برای دوره های آموزشی مربیان و بازیکنان در برنامه‌های آینده از دیگر اقدامات انجام شده با حضور مسوولین بود.

مظفری همچنین عنوان کرد: هئیت تنیس برای توسعه تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت و با این رویکرد که پیشرفت در کار افق گسترده و دوری را می طلبد برنامه های مدونی در نظر دارد.

رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بافق با تاکید بر این نکته که همواره برای رسیدن به اهداف عالی علاوه بر همت و پشتکار، همراهی خوب هم موثر است گفت: باشگاه سنگ آهن و هئیت همچون دو همراه جدایی ناپذیر برای پیشرفت ورزش تلاش می کنند با این تفاوت که هئیت تنیس مختص یک ورزش است اما باشگاه همچون مادری مهربان ورزشهای دیگر را با هدف تربیت نسل آینده پوشش می دهد.

وی خاطر نشان کرد: بافق از پتانسیل‌های بالایی در ورزش تنیس روی میز برخوردار است؛ که امیدوارم ظرف مدت ۵ سال، با هدف ارتقا و رشد این رشته‌ی ورزشی و با برنامه ریزی برنامه‌های مدونی که در دستور کار هیئت تنیس روی میز شهرستان قرار گرفته شاهد به ثمر نشستن آن باشیم.

وی حضور موثر محمدعلی عباسی دومین مربی ملی پوش کشور را مدیون پیگیری فرشید عمرانی پیشکسوت تنیس کشور که خود ۱۶ سال در بافق زندگی کرده دانست و افزود:چنین انسانهایی شایسته تقدیر و تشکر فراوان هستند.

عباسی مربی تیم ملی کشور نیز با اشاره به وجود امکانات و سالن مناسب و استاندارد این رشته گفت: امیدواریم همه مربیان و بازیکنان و والدین با بهره گیری و استفاده درست از این امکانات به اهداف ورزش تنیس برسند و موفق شوند.

وی عنوان کرد: با وجود کمبود بودجه راه اندازی سالن با استاندارد بالا هنر بسیار زیادی می خواهد.

عباسی در خصوص فاصله میان تیم‌های رده نوجوان و جوانان بیان کرد:باید با برنامه‌ریزی‌های لازم مشکلات پیش رو حل شود.

وی افزود: مسئولان باید در بحث استعدادیابی و شناسایی نخبه ها در این رشته با برنامه ریزی های دقیق‌تری گام بردارند و برای آموزش آنها اقدامات لازم را انجام دهند .

عباسی متذکر شد :پشتیبانی مسئولین لازمه پیشبرد اهداف تنیس روی میز است.

گفتنی است: در آذرماه سال ۹۸ نیز کاپیتان سابق تیم ملی تنیس روی میز کشور و مربی کشوری مهران احدی به مدت سه روز در بافق بازیکنان خردسال،نوجوان و جوان این رشته را در سه سانس، با تکنیک‌ها و تاکتیک‌های روز دنیا آشنا کرد.

IMG-20200919-WA0161


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page