قابل تقدیر است

دسته: مقالات
۲۱ دیدگاه
جمعه - 14 آذر 1393

IMG_10004769-300x224

فرصتی دست داد تا از گردشگاه آبشار بافق بازدید داشته باشم . بسیار زیبا بود . اصلا فکر نمی کردم چنین مکان جالبی را ببینم

این پارک به صورت فوق العاده ای طراحی و اجرا شده بخصوص آبشار های آن جذابیت خاصی داشت و من شخصا از تماشای آنجا لذت بردم .

بنظرم این مجموعه می تواند فرصتی را برای ایجاد نشاط برای خانواده ها و تامین اوقات فراغت جوانان فراهم کند. دوستی میگفت شب های کویر بافق خیال انگیز ، رویایی و توصیف ناشدنی است بنابراین وجود چنین زیر ساخت‌هایی زمینه جذب گردشگران در این منطقه را بیشتر فراهم می کند.
این روزها که زندگی شهرنشینی پر از دغدغه ها و فراز و نشیب های بسیارست ، مشاهده این منطقه زیبا به انسان احساس آرامش می دهد و تاثیر بسزایی در روحیه انسان دارد .
باید به شهردار و تیمش دست مریزاد گفت که توانسته چنین مکانی را برای شهروندانم بوجود آورد. هم یاری و همکاری شورای شهر را هم نبایستی فراموش کرد. این شورا نسبت به دوره های قبلی الحق و النصاف ترکیب خوبی دارد وفعالیتهای بیشتری را ازآنان دیده ایم. البته اشتباهاتی هم داشته اند و تعداد اندکی از آنها متاسفانه دنبال حاشیه هایی بوده اند که کمی به جایگاه شورا خدشه وارد کرده ولی تا انجا که من در جریان هستم کارها و پیگیریهای خوبی انجام شده و به نظر می آید سرانجامی خوش در انتظار شهر باشد .
آستانه تحمل مردم شهرم به دلایل وجود ناملایمتیهای استانی و کشوری خدشه‌دار شده است اما این نوع کارها از شهرداری و شورا سبب شادمانی انها خواهد شد .مردم متدین اما رنج کشیده شهرم سالها بود که منتظر اتفاقاتی خوش از این نوع بودند و البته انتظار اول ما از این شورا مطابق قولهایی که در برنامه های انتخاباتیشان داده بودند پیگیری تا حصول نتیجه برای D19 و حوزه انتخابیه است . دعای خیر مردم بدرقه راهتان باشد .
پیشنهاد می کنم حتماً سری این آبشار بزنید . فقط توصیه من به خودم وهمه عزیزانی که به دامن طبیعت می روند این است که که محیط زیست را آلوده نکنیم .
عباس یزدانی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 12:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک آبشاری زده شده است ، این همه تقدیر و تشکر ندارد.
مگه برای احداث آهنشهر تشکر کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟

. این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 2:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه با شکم خالی میشه رفت به آبشار
نان را صد در صد گران کردند

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 7:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس حالت خوبه من هنوز نفهمیدم پروژه فعال شدن شما پس از دو سال چیست؟چه ارتباطی با جواد عسکری دارد؟حراست به راحتی هماهنگ میکند؟اتوبوس به راهتی،کارکردها ره راحتی تایید میشود؟وووو

غير كارشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 9:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.البته يادمان نرود كه اين پارك از زمان شورا و شهردار قبل شروع شد هرچند شهردار كنوني هم زحمت خود را كشيده.پس اين پارك ربطي به شوراي جديد ندارد.

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 9:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اصلا ارزش خوندن نداشت

حامد فخاری زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 10:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده هم از همه عزیزانی که در به نتیجه رسیدن این پروژه خدمت کردند صمیمانه تشکر می کنم و از آقای یزدانی جهت قدردانی از مسببین یک امر خیر نیز تشکر می کنم. اگه همه از کارهای نیک انجام شده یادی کنند و فقط به فکر تخریب نباشن، شهر آباد میشه.
به امید بافقی آباد و زیبا

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 11:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم تشکر میکنم از دست اندرکارن این پروژ به ویژه آقای مهندس عفتی شهردار محترم که این پروژه که جند سالی است شروع شده بود به بهره برداری رساندن تشکر میکنم ولی یک درخواست دارم از آقای شهردار که جاده آبشار را درست کنند تا برای رفت آمد مردم بهتر شود وموجب گردو خاک نشود بازهم تشکر از آقای مهندس عفتی شهردار محترم

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 12:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اینجانب نیز به نوبه خویش از کلیه سروران گرامی مخصوصا شهردار عزیز جناب آقای عفتی،آقای نوروز زاده و دست اندر کاران که با نهایت تلاش و پشتکار باعث گردیدند پروژه به این زیبایی کلید بخوره و ماالان شاهد افتتاح فاز یک آن باشیم .من از کلیه خوانندگان عزیز تقاضا مندم قبل از نظر گذاشتن همراه با خانواده خود سری به آبشار بزنند.واقعا بی نظیره.
یک نکته ظریف ولی خیلی مهم و حیاتی نبود آب شرب در محل آبشار.وقتی دیدم آب سرویس دستشویی ها با تانکر تامین میگردد از یک بزرگواری چند و چون ماجرا را پیگیر شدم عنوان نمود امتیاز آب شرب ندارند خواهشمندم مسولان مربوطه جواب بدهند.
کلید آبادانی و پیشرفت بافق در گروه هم دلی و همراهی عزیزان در ادارات مختلف امکان پذیره.

  احمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 6:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  طوری تقدیر و تشکر می کنی که انگار برای ما آبشار آبشار آنجل درست کردند.
  بنده این مکان را دیده ام.اگر این مکان درست شده وظیفه ی افراد مسئول بوده است.به قول دوست شماره ی 1 مگه برای احداث آهنشهر تقدیر و تشکر می شود که برای این آبشار تشکر کنیم.
  گرانی صد در صدی نان را چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  قضیه ی خصوصی سازی را چرا حل نمی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ما که احمق نیستیم که با آبنبات گولمان بزنند.

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 12:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انجام فعالیتهای عمرانی با این حجم عظیم کار بسیار خوبی می باشد و مهم این است که مجموعه شورای شهر فعلی وقبلی وشهرداری (مهندس تفکری وآقای عفتی )این کارراانجام داده اند
ضمنا از تمام نیروها وکارشناسان فنی عمرانی وفضای سبز که دخیل در این کار بوده اند تقدیر وتشکر میکنیم

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 12:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
بهتر است از آقای تفکری شهردار قبلی و دوستان شورای قبل نیز تشکر شود ، چون استارت کار از قبل زده شده و الان میوه اش قابل چیدن است. هر چند تلاشهای دوستان جدید در شورا و شهرداری نیز قابل تقدیر است.

حسین ابراهیمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 2:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ابشار برزگ که حاصل زحمات شهردار سابق جناب اقای مهندس تفکری بود را به فال نیک میگیریم واز زحمات مهندس عفتی به خاطر تکمیل این پرور تشکر میکنم خدا به کسانیکه به شهر خدمت میکنند پاداش خیر عطا کنند

جاده خاکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آذر 1393 - 6:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از شورا وشهردار قبلی و همچنین شورا وشهردار فعلی واقعا زحمت کشیدن
خسته نباشید و خدا به همه شما خیر وبرکت بدهد .
انشالله در آینده نزدیک شاید به ثمر رسیدن دیگر فازهای این مجتمع زیبا باشیم .
همین طور از آقای یزدانی بخاطر این تقدیر تشکر میکنم

عباس یزدانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آذر 1393 - 3:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من درجریان زمان شروع به کار ابشار بافق نبودم امروز متوجه شدم کلید ان از زمان شهردار قبل و شورا قبلی کلید زده شده بنابراین بر خود واجب می دانم از شهردار سابق جناب مهندس تفکری و اعضا شورای شهر سابق نیز کمال تشکر و قدردانی داشته باشم

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 17 آذر 1393 - 3:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخدا قوت به همه ی خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی وکلیه کسانی که به هر نحو ممکن برای پیشرفت وتوسعه ی شهر بافق گام برمیدارند از شهردار محترم شهر جناب آقای مهندس عفتی وهمکاران پرتلاش درشهرداری وشورای محترم شهر بافق بی نهایت سپاسگزاری نموده وبه همگی دست مریزاد وخدا قوت میگوییم توفیق روزافزون شما راازدرگاه ایزد منان خواهانم

  میثم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 17 آذر 1393 - 12:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  چه تشکر بلندبالایی
  یک آبشار زدند دیگه .چرا اینقدر شلوغش می کنید.
  واقعا در کشورهای دیگه برای یک کاری که وظیفه ی دولت است اینقدر شلوغش می کنند و تشکر می کننند ؟؟؟؟؟؟؟
  نان گران شد
  بنزین گران شد
  رودخانه ها خشک شد
  و
  .
  .
  .
  در مورد این مسائل هم تشکر کنید

ستايش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 18 آذر 1393 - 8:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه ميثم اين كار شهرداريه-دوما در اين مواردي كه شما بيان كرديد شيب ملايمه و هيچ كس متوجه نشده تو چطوري متوجه شدي

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 آذر 1393 - 8:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از همه کسانی که برای راحتی و رفاه مردم کار میکنند تشکر می کنم و به آقای یزدانی میگویم شما که فعلا فعال شدید فکری هم برای اعتیاد در سنگ آهن کنید که بیداد میکند مدتی است در اطاق …..فردی…….. با چند نفر دیگر شیره کش خانه باز کرده اند و کسی هم جلودارشان نیست و این ادم بخاطر فامیلی…………….. دارد هرکاری میخواهد انجام میدهد و اینطور که ما فهمیدیم قبلا توی اطاق ….. کنار …. نعشه میشدند حالا امدند اطاق زیر……. و کسی هم جلودارشان نیست و ….

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 23 آذر 1393 - 11:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگرمادرمقابل خدمات وکارهایی که مسولین انجام میدهندنظارت وپیگیری میکردیم وهمدیگرراتحقیرومقصروخراب نمیکردیم وطرح وپیشنهادسازنده میدادیم الان نبایستی کاسه چه کنیم دست بگیریم بیایدخودمان رااصلاح کنیم تاجامعه اصلاح وشهری ابادداشته باشیم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 24 آذر 1393 - 2:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای امیر که میگویید مگر برای احداث شهرک آهنشهر هم تشکر شده،مگر سنگ آهن مال باباته که از احداث شهرک آهن شهر تشکر کنیم حق همه مردمه چون دارن گردو خاکش ومی خورن.

کاظم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 28 آذر 1393 - 12:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام من از اقای عفتی کمال تشکر را دارم شهری بااین همه سرمایه های مادی ومعنوی باید بیش از این جایگاه تفریحی داشته باشد از مسئولین امر در خصوص فضای سبز شهر داری باید تشکر ویژه شود بیایید به جای این در ختان اکالیپتوس درختان نارون بزنیم هم زیباتر ه هم از نظر مصرف اب . به صرفه تر است برای تامین اب هم نظری دارم اگر اب این چاهی که قدیم در اخر محله امام رضا را شهر داری خریداری کند اب مصرفی وکمبود ان جبران میشود لذا مشکل کم ابی این ابشار زیبا را به راحتی میشود جبران کرد …..چاه مذکور 3الی 5سال است که خاموش شده و بلا استفاده است که در سال های قبل به نام چاه چهار سنگ معروف بوده است این چاه بلا اسفاده است ممنونم

You cannot copy content of this page