فلاح مبارکه:کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت سنگ آهن در جشنواره ستاره های روابط عمومی کشور نشان از حرکت در مسیر صحیح دارد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

 به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در جمع کارکنان روابط عمومی این شرکت حاضر و از آنان تقدیر کرد .

 این مراسم صبح امروز با حضور مدیرعامل،مدیرحراست ، مدیر حوزه مدیرعامل ،مدیر روابط عمومی و پرسنل این واحد در سالن همایشهای آهنشهر برگزار شد.

فخری بافقی با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی و تبریک به پرسنل تلاشگر این واحد،از حضور مدیرعامل شرکت در این مراسم علیرغم مشغله کاری زیاد که باعث دلگرمی و افزایش روحیه نیروها شد،تشکر و قدردانی کرد.

وی با اعلام برتری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی در جشنواره ستاره های روابط عمومی کشور بیان کرد: با رأی هیئت داوران و متخصصین آن روابط عمومی شرکت سنگ آهن به عنوان ستاره ملی روابط عمومی کشور معرفی شده است که این مهم محقق نمی شد مگر با حسن اعتماد و همراهی مدیرعامل و معاونین شرکت و همدلی،هفکری  پرسنل روابط عمومی.photo_2021-05-16_16-48-38

فخری بافقی از تلاش همه پرسنل روابط عمومی شرکت سنگ آهن که با همدلی و همفکری برنامه ها را طی ۲۱ ماه مدیریت وی در راستای اهداف مجموعه پیش برده تشکر و اظهار امیدواری کرد این مهم تا تحقق اهداف و موفقیت های روز افزون ادامه یابد .

سپس فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اظهار خرسندی از حضور در جمع پرسنل روابط عمومی شرکت و خداقوت به آنان،کسب رتبه برتر در جشنواره ستاره های روابط عمومی کشور را نشان از حرکت این واحد در مسیر صحیح دانست و افزود:  وقتی راه درست باشد می توان سرعت را کم یا زیاد کرد و خوشبختانه با نیروهای جوان و تحصیلکرده این واحد موفقیت های یکی پس از دیگری بدست می آید.

وی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی را روابط عمومی شهرستان بافق دانست که باید کمک به شناخته شدن این شهرستان کند  و تاکید نمود: این واحد همچنین باید زبان سازمان باشد و اقدامات بخش های مختلف را حتی در سطح ملی انعکاس دهد و این هنری است که باید توسط روابط عمومی انجام گیرد.

فلاح مبارکه  سال ۱۴۰۰ را سالی برای برنامه ریزی به جهت شناسایی و نشان دادن فعالیت های مهم شرکت سنگ آهن دانست و اظهار کرد: تقویم کاری روابط عمومی باید بصورت منظم نوشته شود و از واحد های موفق الگوبرداری کند و با برقراری ارتباط این اقدامات و فعالیت ها را به اشتراک گذاشت.

وی ادامه داد: اگر این بیت ” ز گهواره تا گور دانش بجوی را ” باور داشته باشیم نیاز به آموزش برای رشد را احساس خواهیم کرد و آن را در دستور کار قرار خواهیم داد. باید از پتانسیل شرکت سنگ آهن در این زمینه استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در پایان سخنان خود آرزوی سلامتی و موفقیت برای پرسنل واحد روابط عمومی کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پول گره گشاست.نه رشوه و ….پول که داشته باشی تبلیغ و… میسشی اول

اولیایی - زنجان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت همکاران و عزیزان روابط عمومی شرکت سنگ آهن
قطعا موفقیت یک گروه کاری محقق نخواهد شد مگر اینکه رفاقت و همدلی در مجمومه ارکان آن گروه تبلور یابد .
من این همدلی و موفقیت را خدمت مدیریت و یک به یک همکاران روابط عمومی شرکت سنگ آهن و روابط عمومی های شهرستان تبریک عرض می نمائم.
خدا قوت ، لطف الهی سرمایه لحظه ، لحظه زندگی و کارتان

واقع بین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ناشناس عالی گفتی