دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۲:۰۸ قبل از ظهر

توسعه صنعتی بزرگترین دغدغه مردم مهریز و بافق است

کد خبر: 10229
تعداد بازدیدکننده: 212
تاریخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۱

نماینده مردم ابرکوه، بافق،‌ خاتم و مهریز گفت: توسعه صنعت بزرگترین دغدغه‌ای است که در این سال‌ها ذهن مردم شهرستان‌های مهریز و بافق را درگیر کرده است.

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بزرگترین مشکلات مردم ابرکوه، بافق،‌ خاتم و مهریز اظهار داشت: بحث تامین آب کافی و توسعه صنعت و همچنین ایجاد بستر مناسب سرمایه گذاری در منطقه از بزرگترین دغدغه‌ های مردم شهرستان‌های مهریز و بافق به حساب می‌آید.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در ارتباط با رفع مشکل سرمایه‌ گذاری در شهرستان‌های بافق و مهریز افزود: برای چندین سرمایه گذار مجوز سرمایه گذاری در منطقه صادر شده و تعدادی دیگر نیز آمادگی خود را به منظور سرمایه گذاری در بخش صنعت منطقه اعلام کرده‌اند.
وی ادامه داد: تاکنون در چند مرحله به سرمایه‌ گذارانی که مجوز سرمایه گذاری در شهرستان بافق و مهریز را دریافت کرده‌اند،‌ اخطاری به منظور آغاز عملیات اجرایی داده شده و در صورت عدم آغاز عملیات ساخت توسط آنان، مجوز سرمایه گذاری به سرمایه گذاران دیگر واگذار خواهد شد.
نماینده مردم ابرکوه، بافق،‌ خاتم و مهریز در ارتباط با مجوزهای صادره به منظور سرمایه گذاری در شهرستان‌های بافق و مهریز تصریح کرد: مجوزهای سرمایه گذاری در بخش صنایع کاشی،‌ فولاد و صنایع وابسته به کشاورزی صادر شده است.
وی افزود: در میان مجوزهای صادره، مجوز سرمایه گذاری برای ساخت ۷ مجتمع فولاد نیز به چشم می‌خورد.
زارع زاده مهریزی تاکید کرد: بر اساس رای‌زنی‌های صورت گرفته تا پایان سال جاری چندین پروژه سرمایه گذاری در شهرستان‌های بافق و مهریز آغاز خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطر نشان کرد: با عملیاتی شدن پروژه های سرمایه گذاری در منطقه بافق و مهریز برای ۳هزار نفر به صورت مستقیم و ۷هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.

۵ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  ما که تو این بافق هیچ امکاناتی نداریم
  فرماندار
  فولاد
  مدرسه
  راه
  گاز
  بیمارستان
  ********************
  ولی مریض* بیکار* بی سواد *هرچه بخد داریم
  این عدالت است
  با این همه معدن

 2. بافقي می‌گه:

  آقای دخیل عباس سرمایه گذار اولی را اذیت نکنید (کارخانه فولاد)بقیه خودشون میایند کاری هم به کار شما ندارند

 3. محمد رضا می‌گه:

  آقای دخیل در این مدتی که جنابعالی نماینده هستی برای بافق چکار کردی.حمایت از ندافیان باعث نابودیش شد . جلوی استاندار با آن همه ادعا کم آوردی فقط برای مهریز در حال لابی کردن هستی بازهم خداپدرت را بیامرزد که کمی از محصل سرتری.برای خصوصی سازی علاوه بر اینکه کاری نکردی کمک هم کردی .آقای دکتر یاراحمدی شخصیتش را فدای تو کرد برای او کاری نکردی

 4. باقر بی قر می‌گه:

  دخیل عزیز شما هم ریش ما را وجب کردی کارت درسته حرف های خودمان و خواسته هامان را هر از چند گاهی تحویل خودمان می دی کارت درسته بیست بیست

 5. شمع بي زبان می‌گه:

  زود قضاوت نکنید
  ما بافقیها باید پاشنه در مجلس و وزارتخونه هااز جا در بیاریم تا از این وضع در بیایم
  شهر های دیگر هم سختی کشیدند تا پیشرفت کردند
  نا برده رنج گنج میسر نمی شود
  مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد