شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲:۵۷ بعد از ظهر

کادر فنی تیم فوتبال سنگ‌آهن شش بازیکن بافقی را به این تیم دعوت کرد.

کد خبر: 11484
تعداد بازدیدکننده: 115
تاریخ: ۲۴ آبان ۱۳۹۱

مدیر عامل باشگاه سنگ آهن بافق گفت: کادر فنی تیم فوتبال سنگ‌آهن شش بازیکن بافقی را به این تیم دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، “ماشالله تفکری” گفت : افشین پیروانی سرمربی تیم سنگ آهن بافق با حضور در تمرینات تیم آهن بافق که در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر استان حضور دارد، از شش بازیکن بافقی این تیم برای حضور در رقابت‌های دسته اول باشگاه های کشور دعوت به عمل آورد.

وی افزود: رسول خالقدادی ، حجت کاظمیان، سید احمد رضوی، محمد حسین فتوحی،  علی‌اصغر تفکری  و  سید هاشم غضنفری  در تمرینات حضور دارند.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق اظهار داشت:  تمرینات تیم سنگ آهن بافق برای بازی در مقابل تیم اتکاء گرگان زیر نظر کادر فنی و با حضور کلیه بازیکنان با جدیت ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همه اعضای کادر فنی و بازیکنان با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته‌اند، آماده رویایی با تیم اتکاء گرگان در روز پنج شنبه ۲۵ آبان در بافق هستند.

تفکری در پایان نیز ابراز امیدواری کرد؛ تیم سنگ آهن بافق با کادر فنی جدید خود بتواند در ورزشگاه آهن شهر یک بازی تماشایی را برای کسب سه امتیاز مسابقه ارائه دهد.

گفتنی است؛ سنگ آهن بافق هم‌اکنون با هشت امتیاز در مکان یازدهم جدول رده‌بندی گروه الف رقابت‌های لیگ یک کشور قرار دارد.

۵ نظر

 1. حق گو می‌گه:

  بابااین برنامه فرمالیته است از این شش نفر یک نفر مد نظر مدیر عامل است آن هم تا یید خواهد شد حتی اگر لیونل مسی هم جزء بچه های بافق بود انتخاب نمی شد.اگر این بازیها نبود وضع ما درجدول رده بندی این نبود.

 2. علی رضا می‌گه:

  هنوز بازی برگزار نشده قول می دهم؛ هم نتیجه و هم بازی بهتری ارائه بدهند و هم تماشاچیان بیشتری با وجود هوای بارانی بیایند چون روح غیرت با وجود بازیکنان بافقی بیدار می شود.

 3. ان شاا… شاهد بازی بچه های بافقی هم باشیم نه فقط اسم آنها

 4. جابر می‌گه:

  باسلام خداقوت به شماانشاا…بازی خارج ازخانه هم بردداشته باشد.

 5. یادگار می‌گه:

  احتمال بکارگیری علی اصغر تفکری وجود دارد