شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵:۰۰ بعد از ظهر

افزایش همکاری نیروی انتظامی و بسیج در آستانه انتخابات

کد خبر: 1397
تعداد بازدیدکننده: 240
تاریخ: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰

فرماندار بافق خبر داد:
افزایش همکاری نیروی انتظامی و بسیج در آستانه انتخابات
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق : فرماندار بافق صبح شنبه در دیدار با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بافق که در محل فرماندهی شهرستان برگزار شد ،‌اظهار داشت : امنیت ، سلامت و حضور گسترده مردم در پای صندوقهای آراء از مهمترین ارکان هر انتخاباتی به شمار میرود .

حسین ندافیان افزود: دفاع از مردم، امنیت مردم و ارتقای امنیت جامعه از جمله اهداف و آرمان‌های نیروی انتظامی است که دنبال می‌شود.از زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی نقش نیروی انتظامی فعال تر و پررنگ تر می شود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از سازمان هایی است که نقش جدی در انتخابات دارد افزود: مسئولیت تامین نظم و امنیت و همچنین برآوردهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم با نیروی انتظامی است.

ندافیان گفت: مسئولیت های نیروی انتظامی سه مرحله قبل از انتخابات، انجام تبلیغات و برگزاری انتخابات و همچنین مرحله بعد از انتخابات را شامل می‌شود.

فرماندار بافق ادامه داد: در روز انتخابات نیز نیروی کافی برای پوشش نظم و امنیت انتخابات پیش بینی شود تا انتخاباتی آرام و با حضور پرشور و حداکثری مردم داشته باشیم.

رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات بافق در ادامه به جایگاه بسیج در زمینه ارتقای امنیت جامعه اشاره کرد و افزود:  در نهمین دوره انتخابات همکاری نیروی انتظامی و بسیج در امنیت و صیانت از آرای مردم بیشتر خواهد شد