پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶:۲۱ بعد از ظهر

سنگ در مقابل هیچ؟؟؟

کد خبر: 14499
تعداد بازدیدکننده: 161
تاریخ: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

خبرهای رسیده به بافق فردا از فشارهای ذوب آهن اصفهان بر شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برای تحویل سنگ بدون پرداخت بدهی ها حکایت دارد.این اتفاق در حالی صورت می گیرد که بدهی ذوب آهن اصفهان  به شرکت سنگ آهن بافق بالغ بر چند صد میلیون تومان است و برخی مقاومت علیرضا یاراحمدی در ندادن خوراک به اصفهان تا تسویه کامل بدهی ها را از اصلی ترین دلایل برکناری وی از مدیر عاملی شرکت سنگ آهن بافق در سال ۹۰ می دانند.

از مسؤلین محترم شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تقاضا داریم جهت تنویر افکار عمومی پاسخگوی این مسئله باشند.

۱۰ نظر

 1. میرزا می‌گه:

  باریکلا اینفدر باهوشین بعد از یک سال الان فهمیدین اون موقعی که اقای …… خیانت کرد باید این حرفها را می گفتین نه الان تا حالا که که همه وعده ها تو خالی بودند دکتر یار احمدی با عزت رفت و یک تنه چلوی مافیای اهن وایساد با اینکه بعضی از خودی ها خوشحال شدند و با گذشت یکسال بارفتنش محبوبیتش بین مردم و کارگرا بیشتر شد چون که به فگر پست و قدرت نبودو به فکر بافق وکارگرا بود اما شما ها چی کارنامه این یکسالتون سیاهه سیاهه این از این تیم فوتبالتون این از حقوف دادنتون حالا گه فهمیدین رفتنی هستین میگویین پول سنگ نمی دهند؟!

 2. بافقي می‌گه:

  چند صد میلیون یا میلیارد

 3. غلوم می‌گه:

  عسکری عسکری سنگ ندی . سنگ ندی

 4. اکبر می‌گه:

  قابل توجه دوستان آقای مهندس عسکری …

 5. SOL می‌گه:

  رفتن آقای یار احمدی هیچ چیز که برای مردم نداشت برای انجمن…..و جوانان آن خیلی منفعت داشت

 6. علیرضا می‌گه:

  یکی از دلایل برکناری دکتر یاراحمدی ندادن سنگ به اصفهانی ها و کسانتره به فولاد مبارکه بود.
  مطالبات سنگ آهن هم اکنون بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از ذوب آهن اصفهان می باشد و بیش از ۲ ماه است که مدیرعامل در مقابل ارسال سنگ مقاومت کرده است. برای آهنا فرقی نمی کند یاراحمدی یا عسکری مهم ارسال سنگ آهن از بافق می باشد.

 7. محمد رضا می‌گه:

  اقایان مافیای فولاد اصفهانی پول سنگ اهن بافق را خرج توسعه خود می کنند وکاری ندارند که مردم یک شهرستان را تا چهل سال استثمار کرده اندودیگر اینگه حقوق بازنشستگان ذوب آهن اصفهان را نیز سنگ آهن باید تامین کند که دادن بیست میلیارد ناقابل ماه قبل گواه این موضوع است . مگر ذوب اهن اصفهان با دیگر واحد های فولادی چه تفاوتی دارد که نمی خواهد پول سنگ رابدهدیقنا درامد انان بسیار زیادتر از دیگر واحدهای دیگر فولادی است .

 8. بافقی می‌گه:

  با سلام
  شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت سنگ آهن مرکزی اگر واقعا خصوصی شده باشند به راحتی شرکت سنگ آهن مرکزی علی رغم عدم ارسال سنگ می تواند یکی از خطوط تولید ذوب آهن را به خاطر مطالباتش تصاحب کند (البته با شکایت و پی گیری)
  پیشنهاد دیگر اینست که با توجه به توان ذوب آهن اصفهان آخرین خطوط توسعه ای ذوب آهن اصفهان در بافق به ازای مطالباتش مستقر گردد.

 9. اصغر می‌گه:

  آقای علیرضا یاخوابی یادر بافق نیستی اولین روز شروع بکار حاج جواد خروج وصادرات سنگ به هر شکل ممکن شروع شد کافیست ده دقیقه به میدان غدیر بروید وفقط تعدادکامیونهای …رابشمارید.

 10. دلسوز می‌گه:

  مهم این است که الان هم آقای مهندس عسکری اززمان تصدی مدیرعاملی پس ازپیگیری هاوهمچنین اینکه ذوب آهن اصفهان بدهی خودراپرداخت نکرده دیگرسنگی به ذوب آهن ارسال نمی کنند واگرهم به سنگ آهن بروید می بینید که چقدرسنگ آماده ارسال برروی هم انباشته شده است پس به قول یکی ازمقامات شرکت سنگ که نفرستیم حداقل چیزی راازدست نداده ایم