پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰:۴۰ قبل از ظهر

انتخابات حساس ترین و سرنوشت سازترین مرحله پیشرفت هر جامعه

کد خبر: 1542
تعداد بازدیدکننده: 157
تاریخ: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰

فرماندار بافق ، بخشدار بخش مرکزی ،تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های بافق، بسیج هنرمندان، آموزش و پرورش ، حوزه‌های علمیه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، اوقاف، راه و ترابری، سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، جهاد کشاورزی، شهرداری، جامعه ورزشکاران وبسیج  … طی بیانیه ای مردم  شهرستان بافق را به شرکت آگاهانه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند؛
در این بیانیه آمده است :
روز ۱۲ اسفند روز سرنوشت مردم است و دشمن می‌خواهد که در ذهن ما شبهه ایجاد کند که حضور پیدا نکنیم اما باید بدانیم که آنها دلشان برای سرنوشت این ملت نمی‌سوزد، ایران امروز الگوی کشورهای خیزش مردمی است پس علاوه بر تقویت ارزش‌های خود باید در کشورهای دیگر نیز امید را تقویت کند.
ایران اسلامی ما هم‌اکنون با توانمندی تمام راه‌ پیشرفت و اعتلا را در پیش گرفته است و ما این حرکت را مدیون رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در تصمیم‌های درست و چاره‌اندیشی مناسب در مقابله با فتنه‌های داخلی و خارجی هستیم.
یکی از حساس ترین و سرنوشت سازترین مراحل در توسعه و پیشرفت هر جامعه ای انتخابات می باشد و ایران اسلمی امروز در ده دهه پیشرفت و عدالت، رسالتی عظیم بر دوش مردم دارد و وکلای این دوره مجلس باید با اطاعت کامل از مقام عظمای ولایت تلاش خود را برای احیای ارزش‌ها به کار گیرند.دستیابی به آرمان‌های بزرگ انقلاب به جز ارتقای علمی و جهش دانش بومی فراهم نمی‌شود که اکنون این امر سرلوحه دانشمندان مملکت است و هیچ سدی نمی تواند دانشمندان ما را از رسیدن به این مهم باز دارد.
در شرایط کنونی که پیشرفت های شگرف علمی کشور باعث جنون و استیصال دشمنان گردیده است و اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف علمی و فناوری را شاهد هستیم مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی می تواند نقشی اساسی در خنثی کردن توطئه های مختلف علیه کشور عزیزمان داشته باشد.
آنچه که انتخابات ۱۲ اسفند را متمایز از انتخابات دیگر می‌کند، حضور با بصیرت، همراه با شور و شوق مردم در پای صندوق‌های رأی است که دانش‌آموزان به ویژه رای اولی‌ها نیز در این مسیر مشارکت خود را نشان می‌دهند.
شرایط ویژه منطقه و مساله بیداری اسلامی که به تأسی از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است و تلاش حداکثری استکبار جهانی برای مخدوش کردن چهره ناب انقلاب اسلامی بعنوان الگوی این حرکت های اسلامی اهمیت این انتخابات را دو چندان می نماید و آن را به یکی از حساس ترین انتخابات در طول حیات انقلاب تبدیل نموده است.
از همه آحاد ملت ایران می خواهیم مانند همیشه با حضور پرشور خود برگ زرین دیگری بر صفحه افتخارات انقلاب بیفزایند و همانند راهپیمایی غرورآفرین ۲۲ بهمن امسال حماسه ای سترگ بیافرینند و با حضور دشمن شکن و انتخاب آگاهانه خویش باعث یأس و ناامیدی هرچه بیشتر دشمنان این مرز پر گوهر گردند و تجلی وحدت و همدلی و ولایتمداری خود را بار دیگر به رخ تمام جهانیان بکشانند.
این مشارکت را بهترین برگ برنده در سازندگی کشور و حرکت توسعه‌آفرین  انقلاب اسلامی ایران، انقلاب شورآفرین در به راه‌ انداختن اراده و حاکمیت مردم است و دشمنان ما نیز از همین قدرت و صلابت در هراس و نگرانی هستند.

لذا همه ادارات نهادها و مردم  شهرستان بافق همسو با تمام ملت ایران با تأکید بر این مهم عزم خود را بر شرکت فعالانه در انتخابات ۱۲ اسفند اعلام داشته و از تمام مردم انقلابی و بصیر این شهرستان دعوت می کند تا حضور پرشوری داشته باشند.

علی عبداللهی