سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶:۰۲ بعد از ظهر

مردم نگران مسئله آب نباشد/عده‌ای منافق با ورود در جمع کشاورزان اصفهان، با صهیونیست همکاری کردند

کد خبر: 16425
تعداد بازدیدکننده: 114
تاریخ: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

امام جمعه یزد ؛

خطیب نماز جمعه شهر یزد درسخنان این هفته با اظهار تأسف از حوادث هفته گذشته در آب انتقالی به استان یزدگفت: مسئولان با جدیت در حال پیگیری موضوع و کار هستند و وظیفه ما صرفه جویی است.

یــزدمـــا – آیت الله ناصری در خطبه های این هفته با اشاره به مشکل ایجاد شده در مورد آب انتقالی از اصفهان به یزد اظهار داشت: مسئولان دارند با جدیت کار می کنند و مردم نگران نباشند اما قناعت و صرفه جویی پیشه کنند.

آیت الله ناصری تصریح کرد: آب متعلق به همه مردم است  و با مدیریت صحیح،  باید  مردم در یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کرمان ازآب  استفاده کنند و در مشکلاتی که در خط انتقال آب به وجود آمد، عده‌ای از افراد منافق با ورود در جمع کشاورزان با صهیونیست همکاری کردند و با موبایل‌های خود بازی پیامکی و بلوتوثی به راه انداخته‌اند، اما مردم باید هوشیار باشند و گول آنها را نخورد.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: مردم به شایعات دشمنان در این زمینه توجه نکنند و وقایع را آن‌گونه که از سوی مسئولان به وسیله رسانه‌های داخلی و استانی اطلاع‌رسانی می‌شوند، پیگیری کنند.

آیت الله محمدرضا ناصری  یزدی  اظهار داشت: در جلسه اخیر ۱+۵، غربی ها تا حد زیادی متوجه ایستادگی مردم در برابر تحریم ها شده اند و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و صبوری و دین مداری مردم و تحملی که از خود نشان دادند، دشمنان را متوجه کرده که تحریم ها اثربخش نخواهد بود.

وی افزود: این ملت اگر قرار است روزه بگیرد و سختی بکشد، تحمل می کند اما پابرجا خواهد ایستاد و به طور قطع این ایستادگی در روابط خارجی اثرگذار خواهد بود.

ناصری عنوان کرد: با ایستادگی مردم، دشمنان مجبور می شوند که قدم به قدم، عزت و سربلندی و استقلال ملت ایران را به رسمیت بشناسند و تحولات موجود در منطقه نیز از این قضیه تاثیر پذیرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خودوی با بیان اینکه خشکسالی ها تاثیرگذار بوده و مردم را به تنگ آورده است، افزود: اما مردم نیز باید صبور و قناعت پیشه باشند.

ناصری با بیان اینکه مردم یزد مدیری عاقل و دانا هستند، افزود: به فرموده امام راحل، مشکلات یزد همواره مدبرانه حل شده است و رهبری نیز توجه خاصی در این زمینه داشته اند.

۳ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  تو این مملکت هر کسی حرف زد منافق است؟؟؟
  بافق منافق؟
  بهاباد منافق ؟
  اصفهان منافق ؟

 2. منتقد می‌گه:

  خواهشا اگر قرار است درمورد خاصی اظهار نظر شود حداقل مسئولان با هم هماهنگ باشند تا ما بفهمیم کی به کیه؟استاندار اصفهان می گوید معترضان کشاورزان ومردم عادی بودند و عده ای از ان ها جزو خانواده های شهید و جانباز بودند و نماینده یزد می گوید ان ها اراذل و اوباش بودند و شما هم می گویید ان ها منافق بودند وبرای صهیونیست کار می کردند.
  واقعا اگر امریکا و اسرائیل نبود ما مشکلاتمان را باید گردن چه کسی می انداختیم .در ثانی امروزه مردم از همه جریان ها باخبرند و به این راحتی حرفی را قبول نمی کنند علی الخصوص وقتی حرفی این همه تناقض هم داشته باشد که دیگر اگر بخواهیم باور هم کنیم نمی توانیم.

 3. اژیه شر سلمان فارسی می‌گه:

  مردم شرق اصفهان نمی خواستند به بیت المال صدمه ای بزنند مقصر مسولین هستند مردم از چند سال پیش نارضایتی خود را با تحصن ، نامه نگاری ، گذاشتن ترکتورها و کمباین ها در کنار جاده ها به این بی عدالتی نشان داده اند اگر مسولین توجه ی میکردن دیگر نیازی به این درگیری ها نبود به نظر من به جای سرزنش مردم مومن شرق اصفهان بهتره مسولین رو سرزنش کنند