چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴:۴۱ بعد از ظهر

درخواست از فعالین کارگری برای نامزدی شوارهای اسلامی شهر بافق

کد خبر: 18779
تعداد بازدیدکننده: 129
تاریخ: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲

خبرهای رسیده به «بافق فردا »از درخواست تعدادی از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از نمایندگان خود در انجمن صنفی برای نامزدی در انتخابات شورای اسلامی شهر بافق حکایت دارد.

شنیده ها از تاکید کارگران بر حضور عباس یزدانی مسؤل انجمن صنفی در عرصه انتخابات و پی گیری انجمن برای درخواست از فعالین شناخته شده شهر در امور مختلف برای حضور در این رقابت انتخاباتی خبر می دهد.

۸ نظر

 1. جواد می‌گه:

  به نظر من تعداد کارگران شهرستان بافق بیشتر از هر قشر دیگری هست
  واین کارگران باید نمایندگانی در شورای شهر داشته باشند حالا این نماینده ها از جنس خودشان باشد خیلی بهتر است یا لااقل از درد آنها باخبر باشد نمیخواهیم از حالت محله ای در بیاییم و به طرف صنفی برویم ، نه ولی در بین این کارگران کسانی هستند که چون خواسته ای داشته باشند با پیگیریهای مستنمر با آن میرسند
  به قول یکی از همین کارگران ( ما میخواهیم و چون میخواهیم میشود ) یعنی هیچ کاری نشد ندارد
  یاحق خدا پشت و پناهتون

 2. بی نشان می‌گه:

  در خصوص بیانات آقای جواد آقا باید به عرض برسانم که آقای محترم اصلا می دانی که وظایف شورا چیست و شورای شهر باید چکاری انجام بدهد ؟
  همینطور نطق می کنی که به قول یکی از همین کارگران ( ما میخواهیم و چون میخواهیم میشود ) یعنی هیچ کاری نشد ندارد . اول برو اصول و مبانی را بپرس بعد نظر خودت را وارد کن . مرد مومن ؛ شورا باید توسط افرادی که دارای تحصیلات و مدیریت می باشند اداره شود نا توسط کارگر .

 3. محمد جواد می‌گه:

  با سلام . من با اعتقاد بی نشان موافقم . افرادی با دید گاهی بلند و آینده نگری باید سکان شهر را در دست بگیرند نه با دیدی کوتاه . نتیجه اش همین است که شهرمان هنوز محروم و بدبخت است

 4. مهدی می‌گه:

  آقا محمد جواد و بی نشان در همین قشر زحمتکش کارگر افرادی با دید باز و ایده هایی بی نظیر هستند که می توانند همین الان جای هر مدیر کلی یا مسئولی را در شهرستان واستان یگیرند.

 5. حمید می‌گه:

  ان شااله نماینده همین کارگرها کـــــــــاری خواهند کرد کـــارستان

 6. کاظم می‌گه:

  باسلام نمیدانم بی نشان مرداست یا زن،به هر حال محترم یا محترمه درست است که بعضی از شورهای ما کم کار بودند ولی این را نمیرسونه کسی ندوند وظیفشون چیه.باید به عرضت برسونم به برکت جمهوری اسلامی وبه کوری چشم دشمنان،اکثر کارگران دارای تحصیلات دانشگاهی ودارای تخصص میباشند و ادعایی ندارند.درهمین شرکت سنگ اهن نیمی از کارگران دارای سطح سواد بالاوبعضی از قسمتهای مربوط به کارشان را اداره میکنند.

 7. حسن می‌گه:

  شورامسئولیت خطیری داردهم علم وهم تجربه ومردم داروهمواره به خواسته مردم توجه داشته باشدنه دنبال پست ومشهورشدن البته اگرازهمه اقشار درشوراعضویت داشته باشدنتیجه بهتری خواهدداشت اماعزیزان کارگربایدباچشم بازافرادراانتخاب کنندنه هرکس ….

 8. علی رضا می‌گه:

  به نظر من ماباید فقط به جوانان۳۰تا۳۵رای داد که هم پور شور ونترس هستنتد وبا توجه به حق خوری که در استان وجود دارد فقط کسانی باید بیاییند که نترس وحراف باشند همه بچه هایی که که در درگیری نقش داشتند مفید تر هستند