شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲:۳۰ قبل از ظهر

انگیزه ای غیر از خدمت بزرگترین آفت شوراست

کد خبر: 21723
تعداد بازدیدکننده: 85
تاریخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

محمد رنجبر در سخنرانی بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع بافق که در ادامه تبلیغات انتخاباتی چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر انجام داد گفت:مهمترین ویژگی شورا پشتوانه مردمی و بزرگترین آفت آن انگیزه ای غیر از خدمت است.

رنجبر با بیان اینکه شوراهای اسلامی نیاز به وقت گذاشتن و پی گیری بودن دارد گفت:طبق قانون شهرداری مؤظف است هر ۶ ماه گزارش عملکردی و مالی خود را از طریق رسانه ها و جراید یا حضورا با مردم در میان بگذارد اما شوراهای قبلی گزارشی به مردم ارائه نداند .

دبیر دبیرستانهای بافق ادامه داد:شورای شهر نباید فقط به شهرداری یا امور عمرانی بسنده کند بلکه باید تمام مسایل شهر را تحت نظر داشته باشد و برای مشکلات ان راهکار ارائه کند.

محمد رنجبر در بخشی از سخنان خود با انتقاد از عدم اطلاع رسانی و پی گیری برای مشکلات پیش آمده در سالهای اخیر مانند ماجرای گمرک،عوارض سنگ آهن،فولاد و مرزهای جغرافیایی بافق گفت چرا کسانی که به عنوان نمایندگان مردم در شورا بودند از خود حرکتی نشان ندادند؟

استاد دانشگاههای بافق دانستن را حق مردم دانست و از مردم خواست به کسانی رای دهند که بدون هیچ واهمه ای مشکلات را با مردم در میان می گذارند.

 

 

۲ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    خسته نباشی دلاور…انشاا…که موفق باشی وکمکاری وتعلل شورای قبلی راافرادپیگیری مثل شماجبران کنند.

  2. روح الله می‌گه:

    باسلام خدمت برادر عزیز آقای محمد ر نجبر
    انشالله که موفق و موید باشید و رای خواهی آورد