چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴:۰۳ قبل از ظهر

پاسخ روابط عمومی شهرداری بافق به مطلب«سازندگان برنامه پت ومت ایده های خود را از کجا می آورند؟ »درج شده در بافق فردا

کد خبر: 26985
تعداد بازدیدکننده: 101
تاریخ: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

پس از درج مطلبی با عنوان«سازندگان برنامه پت ومت ایده های خود را از کجا می آورند؟ »به قلم حاج محمود ملاحیدری در بافق فردا روابط عمومی شهرداری بافق جوابیه ای به این پایگاه خبری – تحلیلی ارسال نمود که عینا درج می شود:

مدیر مسئول محترم سایت خبری بافق فردا

با سلام

احتراما” : در پاسخ به مطلب مندرج در مورخ ۱۷ شهریور  ۹۲ با عنوان ” سازندگان برنامه پت ومت ایده های خود را از کجا می آورند؟ ” به اطلاع می رساند:

      الف ) مخزن آب مذکور با حجم  ۱۲۰۰ مترمکعب  که از نوع مخازن روباز با لایه ژئوممبران می باشد جهت تست آبگیری تا حد مجاز زیر نظر مشاور مربوطه از طریق انشعاب آب  مجزای شبکه آب فضای سبز تعبیه شده در محل  آبگیری شده است ( و نه با تانکر که آقای ملاحیدری اعلام نموده  است )

ب) پس از مشاهده نشتی جزئی که به گفته  مشاور مربوطه  امری عادی در اولین آبگیری است و به راحتی قابل حل است می بایستی مخزن تخلیه می شد که دوراه وجود داشت . اول : تخلیه آب در بیابانهای اطراف و دوم :  حمل با تانکر جهت آبیاری فضای سبز شهر که البته در حالت عادی این تانکرها از مسافت دورتری  اقدام به آبگیری جهت فضای سبز می نمودند  . که البته هر عقل سلیمی روش دوم را تایید می کند .

در ضمن به اعتقاد و اظهار اکثر کارشناسان و مسئولان شهرستان و استان  که در محل پروژه حاضر شده اند و ان شاء الله شهروندان محترم که در آینده بازدید و استفاده می کنند پروژه عظیم آبشار بافق علی رغم تمامی مشکلات با پیشرفت خوب و عالی انجام شده و درحال انجام میباشد و البته اجرای آن در سه مرحله میباشد که مرحله اول آن به حمدا…  در حضور مسئولان محترم شهرستان در شهریور ماه سالجاری تمام شد.

و نکته آخر اینکه در اثر سخنان نسنجیده ، دروغ ، مغرضانه و فاقد اعتبار علمی و فنی افرادی مغرض  ، که هیچ گونه تخصص و تجربه ای در امور اجرایی شهرداری ندارند ،  ذره ای از عزم و اراده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بافق در  خدمتگزاری  بدون چشم داشت  به تمامی شهروندان عزیز کم نخواهد شد.

روابط عمومی شهرداری بافق

۱۱ نظر

 1. تفکری می‌گه:

  سلام:
  مسول مربوطه روابط عمومی بنده با سخنان تندوتاحدی مغرضانه اقای ملاحیدری موافق نیستم وقبول دارم که ایشان برای جلب توجه کمی بی انصافی کرده ولی ایا شما قبول دارید درشهرداری بعضی از کارها بدون کارشناسی انجام میشود نمونه ان میدان تازه تاسیس وتازه تعمیر جنب پل قاضی.ایا چند بار درست کردن یک میدان اسراف واز بین بردن بیت المال نیست؟
  …؟

 2. رنجبر می‌گه:

  سلام
  حاجی محمود: حالا فهمیدی پت و مت کیه؟ حقته . هه هه

 3. حاج محمود ملاحیدری می‌گه:

  باسلام وعرض خسته نباشید
  دررابطه با بند اول جوابیه باید عرض کنم بنده بلافاصله اصلاحیه زدم که ذکر مخزن یک اشتباه تایپی بوده ومنظور استخر پارک می باشد که در روز مذکور باتانکر آبگیری وبه علت نشتی باتانکر تخلیه شده است.
  درمورد بند دوم باید توجه دشت زمانی که اکثر فضای سبز شهرستان مجهز به سیستم آبیاری قطره ای است آبیاری غرق آبادی دیگر چه کاری است.
  ودرمورد نکته آخر باید عرض کنم هرگز ودر هیچ یک از مطالبم ادعا نکردم کارشناسم وبحث علمی وفنی نکردم فقط به عنوان یک شهروند ساده از دید خودم مطلب می نویسم.
  ودرپایان باید ذکر کنم که اکنون بسیار خوشحالم ودر پوست خود نمی گنجم به این خاطر که بالاخره بعد از دوسال یکی از شهرداری پیدا شد که پاسخگو باشد.امیدوارم شورای شهر وشهردار جدید نیز همین رویه راداشته باشند.انشاا…

 4. soheil8 می‌گه:

  هرچند که شهرداری بافق ضعیف و دارای مشکلات فراوان است اما خدا قوت

 5. جوان می‌گه:

  روابط عمومی محترم بقول خودتان در اثر سخنان نسنجیده ، دروغ ، مغرضانه و فاقد اعتبار علمی و فنی افرادی مغرض ، که هیچ گونه تخصص و تجربه ای در امور اجرایی شهرداری ندارند ، ذره ای از عزم و اراده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بافق در خدمتگزاری بدون چشم داشت به تمامی شهروندان عزیز کم نخواهدشد .( خدایا افرادیکه مانع پیشرفت بافق میشوند رابه راه راست هدایت فرما) (درصورتیکه حاج محمود قصددارند کارتون پت ومت را بسازند ازجایی شروع کنند که جوانان بافق رانردبان برای رسیدن به قدرت قرار دادند.)
  باتشکرفراوان از زحمات شهردار مهندس تفکری ومجموعه شهرداری

 6. علیزاده می‌گه:

  از شورای شهر جدید می خواهم که حتما با فردی که این جوابیه را نوشته است برخورد کند ، این چه خادم مردمیست که در جواب مطلب و نظر و انتقاد یک شهروند اینگونه در بند آخر می تازاند.
  به خدا اگر من مسئول بالاسری این فرد بودم پدرش را درمی آوردم که برتر از مردم نباشد .

  البته خوشبختم که بالاخره شهرداری از لاک خود درآمد و بعد از مدتها جوابیه ای مرقوم کرد ولی ای کاش این را هم نمی نوشت چرا که از نهادی چون شهرداری جمهوری اسلامی اینگونه قلم زدن قابل بخشش نیست.

 7. محمد رضا می‌گه:

  سلام قابل توجه روابط عمومی محترم شهرداری بافق!!!!!!!!!!!!!!
  شهروندان عزیز آن قدر در شهرداری ما بیت المال از بین میرود این یک نمونه ! شما قضاوت کنید میدان پل قاضی چند بار جابجا کردند !!! این را می گویند کارشناسان زبده شهرداری !!!!!

 8. احسان می‌گه:

  حاجی محمود دستت درد نکنه بالاخره کاری کردی که مردم بفهمن شهرداری بافق روابط عمومی هم دارد.البته شاید هم اگر گزارش ندادن یا اطلاع رسانی نکردن حتما میخواستن ریا نشود

 9. جواد می‌گه:

  با سلام
  البته بنده در طول عمرم شهرداری فعالتر ودلسوز تر از آقای تفکری سراغ ندارم که الحق والانصاف جای تقدیر وتشکر داره چون شهرمون دراین مدت شهردار بودنشون پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته وهمچنین درایت بیشتری از روابط عمومی شهرداری انتظار داریم که اینچنین به منتقدان خود نتازه. چون نوشته های ایشان زیادهم بی ربط نیست وخودم بارها شاهد اصراف بیت المال در پروژه های عمرانی بوده ام وهمین که باعث شد تا شهردای اقدام به نوشتن جوابیه کند خودش یه پیشرفت به حساب میاد

 10. محمد می‌گه:

  البته که از زحمات شهردار محترم تشکر می کنیماما برخی کارها به نظر غیر کارشناسی یاحداقل باکج سلیقگی همراه است جلو مغازه های امامزاده را موزاییک کرده اندکه کار خوبی است اما چه باغچه های عجیب وغریبی درآورده اند هرچه یک درخت بوده تبدیل به باغچه کرده اند.می شدیک باغچه سرتاسر درست کنند.پایه چراغهای روشنایی اطراف میدان امامزاده که درگل نشسته وحبابهای سر آن شکسته یاچراغهای وسط بلوار وحشی بافقی که تقریبانیمی ازآنها شبها خاموش است که به نظر من حتی یکی ازآنها هم نباید خاموش باشد ودر صورت وجود اشکال سریع رفع شودآخه میدان امامزاه وبلوار وحشی گل سرسبد چند میدان وبلوار این شهر است.ونیز توجه داشته باشیم کم کم تعداد هموطنانی که از استانهای جنوبی ازشهرمان عبور میکنند زیادتر شده است.

 11. محمدرضا می‌گه:

  سلام: قابل توجه روابط عمومی محترم شهرداری ؟؟؟؟ به به خدا را شکر که شهر داری روابط عمومی داره و از خواب خرگوشی بیدار شده!!میدان پل سه دهنه قاضی ؟ میدان بهارستان ؟بلوار کشاورز !!میدان غدیر جزء بافق است یا اردکان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!