سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴:۵۶ قبل از ظهر

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری یزد منصوب شد

کد خبر: 38144
تعداد بازدیدکننده: 69
تاریخ: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳

استاندار یزد طی حکمی “هادی مقیمی” را به سمت مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری یزد منصوب کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سید محمد میرمحمدی” در بخشی از این حکم آورده است: با عنایت به پیشنهاد معاون محترم هماهنگی امور عمرانی و هماهنگی های به عمل آمده نظر به سوابق، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها ردیف سازمانی شماره ۱۵۶-۳۱ منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید و نهایت سعی و تلاش خود را در انجام وظایف و امور محوله طبق ضوابط و مقررات مربوط مبذول نمایید.

سال سابقه فعالیت در بخش های مختلف وزارت کشور و استانداری های تهران ، اصفهان و یزد ، جانشین مدیرکل سیاسی اصفهان ، معاونت فرمانداری بافق ، کارشناس مسئول سیاسی و انتظامی و حضور در تعدادی از کمیسیون های مختلف، رییس هیأت مواد ناریه استان دو سال حضور در جبهه و رسیدن به درجه جانبازی از فعالیت مختلف وی است .

هادی مقیمی دانشجوی کارشناسی ارشد بوده و هم اکنون کارشناس مسئول امور تربیت بدنی ، آموزش و پرورش ، مراکز آموزش عالی ، ستاد صیانت ، طرح تحول اجتماعی در دفتر امور اجتماعی استانداری است.

 

۲ نظر

  1. با سلام و عرض تبریک، از درگاه حضرت باریتعالی برای این جانباز سرافراز که از مدیران لایق دوران تصدی خود در پست های مختلف بوده اند آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
    عسکری خبرنگار ایرنا

  2. مظفری می‌گه:

    سلام با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما