چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲:۳۴ قبل از ظهر

نامه فعالین کارگری بافق خطاب به مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد

کد خبر: 39970
تعداد بازدیدکننده: 109
تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

همزمان با روز کارگر و در پی مسائل اخیر در شهرستان بافق فعالین کارگری این شهرستان نامه ای خطاب به مدیر عامل صنوق بازنشستگی فولاد نوشتند که متن ان به این شرح است:

 

 

جناب آقای مهندس دریه

مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد

سلام علیکم

آنچه مارا بر ان داشت تا اعتراض نامه ای را برای شما بنویسیم ، شایعاتی است که مدتیست نقل محافل شده و خبر از تغییرات در هیئت مدیره شرکت سنگ اهن مرکزی و در پی ان حذف جناب آقای مهندس ابوطالبی از هیئت مدیره و انتصاب افراد غیر بومی به جای ایشان  است.این موضوع   روحیه جامعه کارگری را مکدر ساخته است و با عث التهاب و حساسیت در شهرستان شده است .مردم فکر می کنند توطئه ای در راه است . دو سه سالیست  آرامش و امنیت  حاکم بر جامعه بزرگ کارگری و با تبع ان آرامش و همدلی و اتحاد در شهر حکمفرماشده بود.  در چنین شرایط حساس جامعه نیاز به آرامش دارد و دشمنان ایران سربلند منتظرند از اب گل آلود ماهی بگیرند و سوژه ای بسازند  . اینجانبان ضمن اعلام  اعتراض شدید خود به نحوه ی چیندمان هیات مدیره از شما که آشنایی کامل با جو شهرستان دارید خواهشمندیم ضمن تجدید نظر در احکام صادره باعث ارامش دوباره شهرستان شوید، چرا که  این تصمیمات  نا آگاهانه و شاید هم  عامدانه آتش بیار معرکه ای می شود که خدائی نکرده دامان خیلیها از جمله شما مسئولین را خواهد گرفت .

برای شما و دیگر خادمان به این نظام و انقلاب آرزوی موفقیت و سربلندی میکنیم

جمعی از کارگران فعال انجمن صنفی کارگران معادن شهرستان بافق

۳ نظر

 1. ابراهیم می‌گه:

  باسلام
  خواستم ب عنوان یک شهروندبافقی تشکر خودرا از فعالین صنف کارگری اعلام کنم و بگویم که مردم بافق پشتیبان شما هستند،
  خسته نباشید!!

 2. دلسوز می‌گه:

  باتشکر از فعالین محترم.خواهشا ای کاش در نامه تان به صراحت دلخوری و دلواپسی و انزجار شدید کل مردم بافق را نسبت به نحوه واگذاری و توطءه های از پیش طراحی شده بالا دستی ها برای ازبین بردن نام بافق و بافقی و غارت منابع معدنی را هم ذکر میکردید.که این کارهایشان باعث شعله ور شدن اتش زیر خاکستر باقیمانده از اردیبهشت نود و انزجار از مسولینی است که در ان زمان به روی مردم گاز اشک اور و گلوله ساچمه ای کشیدند و این هشداریست به مسولین فعلی استان و طالبی جان ه.

 3. علی می‌گه:

  سلام
  من هم به نوبه خود از این حرکت شجاعانه انجمن صنفی کارگران کمال تشکر را دارم
  از شما میخواهم در راستای دفاع از حق حقوق مردم بافق از هیچ کوششی دریغ نکنید
  بدانید مردم بافق حامی شما هستند