پنج شنبه ۳ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴:۱۸ قبل از ظهر

انصراف ۱۵ درصد از زایرین بافقی از سفر عمر مفرده

کد خبر: 56756
تعداد بازدیدکننده: 112
تاریخ: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

۱۵درصد از زایرین مکه مکرمه انصراف خود را از این سفر زیارتی اعلام کرده اند

در مصاحبه خبرنگار بافق پویا با سرپرست یکی از کاروان های اعزامی مکه مکرمه، وی اعلام داشت به علت جریحه دار شدن غیرت ملی و رفتار غیر انسانی پلیس صعودی و مشکلات پیش آمده حدود ۱۵ درصد از زائرین بافق انصراف خود را از سفر زیارتی عمره اعلام نمودند.

یکی از زایران بافقی در این خصوص در صفحه شخی خود در نرم افزار اجتماعی لاین نوشته است:

خدایا خودت میدانی ماشیعیان چقدردوست داریم زائر مدینه وبقیع ومسجدالحرام باشیم وقرار بود همین هفته من وخانواده ام پنج نفری زائرحرم امن تو باشیم وبااین که تمام کارها راانجام داده بودیم که پنج روز دیگر پرواز کنیم امشب باهم تصمیم گرفتیم وانصراف دادیم تابه سهم خود از ال سعود ووهابیون وکارهای پلیدشان مانند تجاوزبه جان وناموس شیعه اظهار نفرت نماییم انشاالله که از همین جا زیارتمان مقبول افتد. علمدار.

ضمنا طبق اطلاعات به دست آمده پرواز عمره مفرده که قرار بود پنج شنبه این هفته به سرزمین وحی انجام شود لغو و به زمان دیگری انتقال یافت .

۳ نظر

  1. شهر وندبافقی می‌گه:

    باسلام .انشاا…این عمل شمامورد قبول حق تعالی قرارگیرد.

  2. soheil می‌گه:

    حجتان مقبول باشه

  3. جواد می‌گه:

    بنده کارمندی هستم که توان مالی شرکت در حج واجب که هیچ سعادت حج عمره را هم ندارم وخطابم به همشهریان خوبم اینه که با یک بار حج رفتن وظیفه از گردنتون ساقط میشه در حالی که سراغ دارم کسانی رو که چندین و چند بار میرن زیارت . شما را به خدا اینهمه پولتون رو خرج این عربها نکنید