یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱:۱۹ بعد از ظهر

نمایشگاه توانمندی بانوان بافق افتتاح شد

کد خبر: 63465
تعداد بازدیدکننده: 165
تاریخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۴

همزمان با هفته خانواده نمایشگاه توانمندی بانوان بافق در قالب ۲۵ غرفه بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛در آیینی با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری یزد، مشاوران بانوان فرمانداران شهرستان های استان، فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای بافق نمایشگاه توانمندی بانوان بافقی در محل دائمی نمایشگاه های این شهرستان افتتاح شد.

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه توانمندی بانوان بافق درسطح استانی برگزار شده است که پذیرای هنرمندانی از سراسر استان نیز بودند.

فخرالسادات خامسی افزود: این نمایشگاه در زمینه های تولیدی ، صنایع دستی و هنری در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در پایان از اقدامات فرماندار و مسئولان بافق پیرامون بسترسازی لازم جهت برپایی نمایشگاه توانمندی بانوان تشکر و قدردانی نمود.

نمایشگاه توانمندی بانوان بافقی با شرکت بیش از ۶۰ نفر از بانوان بافقی به مدت یک هفته در سالن اداره صنعت ، معدن و تجارت جهت بازدید عموم شهروندان و علاقه مندان دایر می باشد.

گفتنی است مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مشاوران فرمانداران شهرستان های استان در ادامه سفر یک روزه خود به بافق ، با خانواده “شهیده سکینه عسکری باقرآبادی” از شهدای مکه مکرمه دیدار کردند و همچنین بازدید از بازارچه خیریه شکرانه و مجموعه تاریخی باغ تیتو از دیگر برنامه های این سفر بود.

IMG_8586 IMG_8598 IMG_8637 IMG_8653 IMG_8534 IMG_8541 IMG_8563 IMG_8674

۳ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  این نمایشگاه توانمندیهای بانوان بود یا فروشگاه پوشاک ولوازم ارایشی

 2. محمدرضا زبرجدی می‌گه:

  با سلام…
  دوست من جناب بافقی میشه تعریفی از نمایشگاه توانمندیهای بانوان ارئه بدهید؟!
  آیا طراحی و دوخت پارچه و تبدیل آن به لباسهای مجلسی و یا فروش لوازم آرایشی و همینطور طراحی و ساخت قاب های فانتزی توسط بانوان جزو توانمندیها و فعالیتهای آنان محسوب نمیشه؟!
  این حرکت بسیار قابل ستایش و ارزشمند هست منتها می بایست تبلیغات مناسبی برای آن میشد تا بانوانی که از یزد تا اینجا اومدن و به قول خودشون فروش خوبی نداشتند حتی خود خانمهای بافقی متضرر نشوند .

 3. دلواپس می‌گه:

  سلام وتشکر
  ما که رفتیم بازدید نمایشگاه این خبرهایی که نوشتید بعضا صحت نداشت اولا غرفه ها اکثرا خالی بود ثانیاشنیده شد بعضی غرفه ها صرفا در زمان بازدید دایر و بلافاصله بدلیل مدیریت بد مسول نمایشگاه و برخورد نامناسب با غرفه دار جمع شد ثالثا غرفه ای که تصویرش بالاست (۱۷)و مربوط به فنی حرفه ای معلولین نرگس بود هم وجود خارجی نداشت سرکار خانم مظفری و مسولین برگزار کننده جواب بدن لطفا