پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶:۴۰ قبل از ظهر

پنج دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی و عمرانی در بین دهیاریهای بافق توزیع شد

کد خبر: 64700
تعداد بازدیدکننده: 384
تاریخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ صبح امروز با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی و برخی از دهیاران روستاهای بخش مرکزی تعداد پنج دستگاه ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها و روستاهای بخش مرکزی شهرستان بافق تحویل داده شد.

بخشدار مرکزی بافق در این مراسم میزان اعتبارات اختصاص یافته برای عمران و آبادانی روستاها به دهیاری های شهرستان را تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: امسال برای عمران و آبادانی روستاهای شهرستان بافق گامهای بسیار خوبی از سوی دستگاههای اجرایی برداشته شده است.

محمدرضا فتاحی با اشاره به تحویل پنج دستگاه ماشین آلات به چهار دهیاری بخش مرکزی افزود: این تعداد ماشین آلات به ارزش ۴ میلیارد و هفتصد میلیون ریال در سال جاری با مشارکت ۱۰ و ۲۰ درصدی دهیاری‌ها ، برای دهیاری های شهرستان خریداری و به آنان واگذار شده است.

وی گفت: نحوه توزیع این خودروها به گونه ای بوده است که علاوه بر روستاهای محل خدمت دهیار به چند روستای اطراف نیز خدمت رسانی انجام شود.

در حاشیه این مراسم بخشدار مرکزی بافق ضمن تقدیر از معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیر کل دفتر امور روستایی و فرمانداری بافق به دلیل حمایت و مساعدت های انجام شده گفت : ۳ خودروی حمل زباله به روستاهای شیطور، صدرآباد و کوشک ، یک دستگاه آتش نشانی به روستای موری آباد و یک دستگاه بیل بک به روستای بساب جهت ارائه خدمات به منطقه سبزدشت تحویل داده شد.

 

IMG_0664 IMG_0686 IMG_0680 IMG_0675 IMG_0672

۳ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  با سلام
  با سپاس از روشنفکری و تلاش بی وقفه بخشدار مرکزی محترم، هر یک از روستاهایی که ماشین آلات خدماتی دریافت کردن به این ماشین آلات احتیاج و عادلانه این امر محقق شد واما یک درخواست آیا روستاهای شادکام و قطرم که دو روستا پر رفت و آمد و محل گردش و پیک نیک اخر هفته های بیشترین مردم عزیز بافق هستند مستحق این چنین خدمات یا به نحو دیگر نه فقط ماشین آلات نیستند،طبیعت بکر و زیبای این دو روستا با توجه به ازدحام جمعیت در آخر هفته ها با مشکل انباشت زباله ها در نزدیکی باغ و نهر آب بر خورد کرده و اینجانب از بخشدار محترم و دهیارهای عزیز این دو روستا خواهشمند است در این خصوص تصمیمات مربوطه را مبذول نمایند .و پیشنهاد می گردد که بیانیه ای با تاریخ مشخص که علی الخصوص جمعه به منظور روز مبارزه با زباله در روستاها صادر گردیده تا بهانه ای باشد برای تفریح و تشکر از دامن طبیعت.(شادکام)

 2. سعید زمانی می‌گه:

  با سلام خداوکیلی روستای مبارکه ماشین آتش نشانی نیاز نداشت

 3. محمد علی می‌گه:

  سلام جناب اقای مهندس فتاحی بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان بافق :آیا روستای باقر آباد و صادق اباد مستحق یک خودروی حمل زباله نبود ؟؟؟ مردم قضاوت کنند کدام روستاهای بافق بیشترین گردش را به خود اختصاص داده ؟ قابل توجه شورای اسلامی روستای صادق اباد لطفا پیگیری نمائید .