شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰:۳۴ قبل از ظهر

دیدار مسئولان ادارات و فرمانده هان بسیج بافق با امام جمعه این شهرستان

کد خبر: 64750
تعداد بازدیدکننده: 199
تاریخ: ۰۱ آذر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با آغاز هفته بسیج فرماندار بافق به اتفاق جمعی از مسئولان ادارات و نهادها و فرماندهان پایگاه های مقاوت این شهرستان به منظور تجدید میثاق با ولایت و رهبر معظم انقلاب با امام جمعه بافق دیدار کردند.

فرماندار بافق در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج و با اشاره به فرمان امام راحل (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در ۵ آذر سال ۵۸ گفت: بسیج یک قدرت بازدارنده در تمامی زمینه ها است که به تدبیر رهبر و یک مرجع عالیقدر با هدف دفاع از آرمان ها و دستاورد های انقلاب تشکیل شد.

سید مهدی طلایی مقدم در ادامه بر نقش بسیج در صحنه های مختلف انقلاب و خدماتی که این نهاد در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی در دولت های مختلف ارائه نموده است اشاره کرد و افزود: بسیج یک نهادی است که توانسته در لایه های مختلف کشور از جمله مباحث اقتصادی ، امنیتی ، فرهنگی به خوبی وارد شود و آثار و دستاورد های مثبت آن را در دوران انقلاب و بعد از آن را شاهد هستیم.

طلایی مقدم همچنین با اشاره به شعار امسال و با بیان همدلی و همزبانی بین بسیج و ملت و اینکه دولت وملت خودشان را از بسیج دور نمی دانند اظهارداشت: بسیج در تمامی برنامه ها همگام بوده است و ما وظیفه داریم این یاد بود امام راحل (ره) را به نسلهای آینده منتقل کنیم.

امام جمعه بافق در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج و سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین اظهار کرد: این فرمان حاصل ژرف نگری ونگاه عمیق حضرت امام (ره) به مسائل انقلاب و نظام بود.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد وظایف بسیج در این برهه از زمان به تشریح مسئولیت های بسیج پرداخت و افزود: اعتقاد به مسئولیت پذیری و بصیرت و درک موقعیت نظام و انقلاب از مهمترین وظایف بسیجیان است.

سلیمانی بیان داشت : مبارزه با آسیب های اجتماعی و تلاش برای رفع تبعیض و فساد و کمک به دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به اجرای برنامه های دولت در این زمینه از دیگر وظایف بسیج است.

رضا جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق نیز در این نشست با بیان برنامه های این نهاد در هفته بسیج و همچنین اشاره به دستاوردهای نهاد مقدس بسیج در سطح منطقه افزود: تفکر بسیجی که در سایر کشورهای اسلامی رشد پیدا کرده است باعث شده که اهداف و برنامه های استکبار جهانی را با شکست روبرو سازد.

IMG_0697 IMG_0698 IMG_0699 IMG_0707