شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۶:۵۰ بعد از ظهر

مجوزی در رابطه با بارگیری ریگ های کمپ شهید برزگری صادر نشده است

کد خبر: 64796
تعداد بازدیدکننده: 199
تاریخ: ۰۲ آذر ۱۳۹۴

رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق :

مجوزی در رابطه با بارگیری ریگ های کمپ شهید برزگری صادر نشده است

رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق گفت: بارگیری ریگ از کمپ شهید برزگری زیاد نبوده است.

IMG_20151123_083649

کمال کریمی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار”بافق فردا ” اظهار داشت: گزارشی از برداشت ریگ های کمپ شهید برزگری به اداره منابع طبیعی ارسال شد. به محض اطلاع از این موضوع مامور منابع طبیعی برای بازدید به محل اعزام شد.

وی عنوان کرد: برداشت و بارگیری ریگ از این منطقه در حد یک تراکتور بیشتر نبوده است. که توسط یکی از اهالی آن منطقه انجام شده است.

کریمی یادآور شد: به این فرد اخطار داده شده؛ و هیچ گونه مجوزی نیز در رابطه با بارگیری ریگ صادر نشده است.

 

۲ نظر

 1. سیدمحمدمیرسلیمانی بافقی می‌گه:

  درودها بر شما که اینچنین پیگیر و حافظ منابع خدادای بافق که ذخیره آیندگان است می باشید. متاسفانه هنوز منطقه زیبا و دست نخورده صادق آباد و متل برزگری بصورت شایسته در سامانه های مجازی و گردشگری معرفی نشده است به عنوان نمونه متن معرفی آثار تاریخی بافق را در سایت yazdp.ir را عینا ذکر می کنم شاید مسئول محترم میراث فرهنگی بافق نسبت به پیگیری تصحیح و تکمیل اطلاعات اقدام نمایندیا منظور سایت مزبور را از آرامگاه عبدالله و خانه های وحشی و خانه های پیشین و محله لرد!!!! مشخص نمایند :

  میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بافق
  مکان های دیدنی و تاریخی شهرستان بافق (استان یزد)
  شهرستان بافق با مرکزیت شهر بافق، در فاصله یک‌صدوبیست کیلومتری جنوب‌خاوری یزد و در ارتفاع ۹۲۷ متر از سطح دریا قرار دارد.. شهرستان بافق از مکان‌های تاریخی و دیدنی متعددی برخوردار است. امام‌زاده عبدالله‌بن موسی‌بن‌جعفر(ع)، مسجد جامع (قرن ۱۲ هـ.ق)، مسجد سراستخر، مسجد امام حسین(ع)، مسجد حاج حسین، مسجد چهارده معصوم(ع)، مسجد فاطمیه بافق و مسجد فاطمیه آهن‌شهر، مسجد صاحب‌الزمان(ع) مبارکه،‌حسینیه امام‌زاده و مسجدحاجی سید حسن از جمله دیدنی های این منطقه محسوب می‌شوند.
  آرامگاه عبدالله‌، باغ تیتو، پیر مراد، چشمه پیروزی، خانه های پیشین، خانه های وحشی بافقی، قاضی میر جعفر، قلعه کافر، مسجد جامع، مدرسه علمیه و محله لرد از مهم‌ترین مکان‌های دیدنی و تاریخی شهرستان بافق(استان یزد) به شمار می‌آیند………

 2. علی می‌گه:

  سلام : ساکن روستای صادق آباد می باشم ریگها متعلق به همه است و هیچکس نمی تواند ادعا کند که مال ماست پس مال همه است ؟؟؟؟