چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶:۲۰ قبل از ظهر

نمایندگان فوتبال استان در لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور پنجشنبه این هفته به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

کد خبر: 8763
تعداد بازدیدکننده: 103
تاریخ: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱


تیم سنگ آهن بافق نماینده فوتبال استان در گروه اول این رقابت‌ها که دیدار نخست خود را با پیروزی خانگی مقابل تیم پارسه تهران پشت سر گذاشته است، در دومین بازی خود از سری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به مصاف تیم ابومسلم خراسان خواهد رفت.

شاگردان فیروز کریمی در تیم آهن بافق از ساعت ۱۶:۱۵ روز پنجشنبه سی‌ام شهرویورماه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد مقابل تیم ابومسلم پا به توپ می‌شوند.

تیم فولاد یزد دیگر نماینده فوتبال استان در گروه دوم لیگ یک فوتبال کشور نیز در هفته دوم بازی‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه سی‌ام شهریورماه در ورزشگاه شهید نصیری یزد پذیرای شاگردان جواد زرینچه در تیم راهیان کرمانشاه خواهد بود.

فولاد یزد که به علت بلاتکلیفی تیم کاوه تهران(یاد‌آوران شلمچه) از بازی در هفته اول لیگ یک بازمانده‌ بود، به منظور آماده سازی بیشتر تیمی و مرور برنامه‌های تاکتیکی برای بازی هفته دوم خود در مقابل تیم راهیان کرمانشاه عصر دیروز دوشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امید فولاد رفت.

شاگردان علی عسکری در تیم امید فولاد یزد این بازی را با نتیجه‌ی دو بر یک به تیم فولاد یزد واگذار کردند.

گل‌های تیم فولاد یزد را محسن زارع‌زاده کاپیتان این تیم از روی نقطه پنالتی و مولائیان به ثمر رساندند و تک گل تیم امید فولاد نیز از روی نقطه پنالتی توسط  جواد شفیعی‌پور به دست آمد.