فامیل بازی یکی از حواریون آقای خاص در زمان مسؤلیت در گندله سازی بافق

دسته: اخبار ویژه
۱۱ دیدگاه
جمعه - 20 تیر 1399
فامیل بازی یکی از حواریون آقای خاص در زمان مسؤلیت در گندله سازی بافق

خبرهای رسیده به "بافق فردا" حاکی از آن است که یکی از حواریون یکی از مدیر عاملان اسبق شرکت سنگ آهن مرکزی در زمان مسؤلیت با اضافه کردن نام همسر و خواهر همسر خود در لیست حقوق بگیران و بیمه شدگان یکی از شرکتهای پیمانکار در پروژه گندله سازی سه چاهون سالها از جیب بیت المال و زحمت کارگران برای خود آلاف و علوف اندوخته است.

خبرهای رسیده به “بافق فردا” حاکی از آن است که یکی از حواریون یکی از مدیر عاملان اسبق شرکت سنگ آهن مرکزی در زمان مسؤلیت با اضافه کردن نام همسر و خواهر همسر خود در لیست حقوق بگیران و بیمه شدگان یکی از شرکتهای پیمانکار در پروژه گندله سازی سه چاهون سالها از جیب بیت المال و زحمت کارگران برای خود آلاف و علوف اندوخته است.

این خبر می افزاید نامبرده در حالی اقدام به این کار نموده بوده که همسر و خواهر همسرش در خانه در حال استراحت بوده و حتی یک روز برای آن شرکت فعالیتی انجام نداده اند.

گفتنی است: لو رفتن این ماجرا در روزهای اخیر موجب شده شرکت پیمانکار در پرداخت حق بیمه تمام کارگرانش با مشکل مواجه شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 20 تیر 1399 - 5:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این فقط بخش کوچکی از تمام تخلفاتی هست که آقای …. در زمان …. انجام دادن. موارد مختلف دیگه ای هم هست که همین الان هم در حال اتفاق افتادن هست و ایشون به دور از چشم خیلی ها دارن انجام میدن. ای کاش میشد همه چیزها رو شفاف مطرح کرد و صدای ما هم شنیده میشد ولی حتی بعید میدونم همین نظر بنده هم اینجا مورد تائید قرار بگیره. اگه شرایط فراهم بود و امکان بازگو کردن وجود داشت، خیلی ناگفته ها هست که همشهریان عزیز باید آگاه بشن تا بدونن اطرافشون چه خبره

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 20 تیر 1399 - 9:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام ای کاش در این شرایط سخت اقتصادی یه خورده هم به وضعیت کارکنان و کارگران فلات مرکزی رسیدگی می کردین مجموعه ای که بیش از ۱۰سال از عمرش گذشته و به جز غارت منابع بافق و ارسال اون به مافیای فولاد کشور هیچ کار مثبتی برای شهرستان نکرده
اخیرا قرار بود شورای کارگری تشکیل بشه که متاسفانه با خیانت چند نفر و فشار بر مرکز بهداشت و اداره کار فعلا به زمان دیگری موکول شد مجتمع فلات مرکزی حدود ۳۰۰نفر نیرو داره که به دو دسته تقسیم میشن یه عده که بنا به هر دلیل قرارداد مستقیم با سازمان دارند و حقوقهای بالای ۱۰میلیون میگیرند و یه عده که به خاطر بحث خصوصی سازی به شرکت تامین نیرو واگذار شدند و حقوقی کمتر از ۳میلیون میگیرند یعنی دقیقا میشه حدث زد چه کسانی در چه طبقه ای قرار دارند
جالبه تعدادی درخواست تأسیس شورای کارگری را کردند و حال یه عده در همین وانفسا در حال تهدید شدن هستند که فلان میکنیم و امان میکنیم
در این شرایط مجددا بحث واگذاری تعدادی مطرح شد که فعلا و برای اینکه شرایط را عادی جلوه دهند با جابجایی افراد صورت مسئله پاک شد اما مطمئن باشید اگر مسئولین شهرستان بویژه نماینده محترم مجلس در این زمینه ورود پیدا نکنند تعدادی از همشهریانمون بی کار خواهند شد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 تیر 1399 - 4:25 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام، البته اینکه این اتفاقات را به مدیر عامل اسبق ارتباط بدهیم بی مورد نیست ولی سوال اینست که؛ در یکسال و اندی گذشته که خود ایشان با صف آرایی جلوی مدیر عامل وقت و حضور نصف‌و نیمه در سنگ آهن تحت عنوان … در پروژه ای که هنوز قراردادی ندارد، مشاور و پیمانکار یا سرمایه گذاری ندارد، با داشتن قرارداد با مشاور یک پروژه دیگر و تائید کارکرد ماهیانه سیصد ساعت حقوق بیست میلیونی دریافت میکند، آیا از جیب بیت المال نمیخورد؟ آیا مدیر عامل وقت هرگز روی عملکرد ایشان، تائید کارکرد ایشان و پرداخت حقوق بیست میلیونی ایشان که از بعضی از معاونین شرکت هم بیشتر می باشد نظارتی داشته اند؟
امروز اگر کارمندی که عیال وار است و کف استخراج کار میکند درخواست منزل دو خوابه ای داشته باشد با هزار شرط و شروط شاید به درخواستش جواب داده شود در حالیکه همین شخص در خانه پنج خوابه ای در آهنشهر با امکانات رفاهی کامل که توسط پیمانکار تهیه و تجهیز شده است و ماشین سواری شخصی که توسط همین پیمانکار خریداری شده و پرداخت ماهیانه دویست هزار تومان بابت بنزین همین ماشین در همین تاریخ زندگی را در رفاه سپری میکند و هیچ کس پیگیر این باج دادنها و دلیل آن نیست، استفاده از این امکانات برای هر کسی دوست داشتنی است و اگر ما هم بودیم استفاده می کردیم، اصلاح این شرایط زمانیکه لو می رود مهم است، خواهشاً شما که رسالت خبر رسانی دارید اگر شرایط اصلاح شد مجدداً اطلاع رسانی کنید، اگر هم اصلاحی در کار نبود خبر اولتان را اصلاح کنید و بنویسید « در سنگ آهن داریم فردی را داریم که نه مدرک درستی دارد، نه سابقه کاری بالایی دارد، نه تخصص لازم در زمینه کاریش را دارد ولی، قرارداد کاذبی دارد، تائید کارکرد کاذبی دارد، امکانات رفاهی کاملی از شرکت در اختیار دارد، با مدیر عامل شرکت نزاع و درگیری دارد، سیستم مدیریتی شرکت را قبول ندارد » ولی در سلامت و امنیت کامل شغلی بسر می برد.
علی برکت الله

  مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 تیر 1399 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام
  ایکاش آدم ها یکم به حق الناس اعتقاد داشتند و مثل آب خوردن به کسی با گروهی تهمت نمی زدند
  تا انجایی که من خبر دارم در فلات مرکزی حقوق زیر ۳ میلیون تومان وجود ندارد و نمی دانم شما از کجا این اطلاعات کذب را جمع اوری و بدون هیچگونه تفکری در سایت ها بازگو می کنید .
  با تشکر

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 مرداد 1399 - 10:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  نبایستی بدون مطالعه کسی را قضاوت نمود

محمد رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 تیر 1399 - 7:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حقد ساده اید وقتی یک نیروی درجه چندم به راحتی این کارها رو انجام میده توقع دارید … نتونه

رسوایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 تیر 1399 - 10:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش مردم شهر آگاه باشن و بدونن که چه افرادی از ایشون حمایت صددرصدی میکردن و میکنن.
ای کاش بدونن همین الان هم ایشون مورد حمایت افرادی هستن که حتی مدیرعامل وقت هم قادر به اخراج ایشون و یا گرفتن امتیازاتی که به هیچ وجه لایق ایشون نمیباشد، نیست.
رئیس ….شرکت سنگ آهن در زمان سرپرستی ایشون در همه محافل میگفتن تا زمانیکه من در راس کار باشم، ایشون سرپرست باقی خواهند موند و حمایت میکنم ولو اینکه سواد و تجربه این کار رو نداشته باشد.
مجری طرح وقتی قصد تغییر ایشون رو داشتن، ناخواسته و بدون اینکه خودشون هم بخوان، جلسه با …. و …، رئیس …، رئیس … و … از راه میرسید و مانع از تغییر میشدن.

000000000 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 تیر 1399 - 12:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
متاسفانه زمانی که یک شخص بدون داشتن سابقه در همچنین پست بزرگی میگذارند و حتی قبل از این پست یک سمت اداری نیز نداشته است با سواستفاده از پست خود نه تنها به مردم بافق خدمت نکرده است بلکه خیانت هم کرده است . خدا بهتر میداند که در زمان ایشان برای جذب نیروهای بومی از سوی پیمانکاران چه کارهایی جهت منافع شخصی انجام داده است .

ان شالله هرجا باشد خداوند زمینگیرش کند که جز ظلم به پیمانکار ان جز و مردم بافق کاری نکرده است . البته مردم فقط پیشرفت پروژه را میدیدن و زحمات دیگران برای ایشان پله ترقی شد.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 22 تیر 1399 - 8:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا کی بوده این مدیرعامل اسبق؟؟؟؟؟؟؟؟رحیمی ؟یاراحمدی؟عسکری؟احمدیه؟دهستانی؟نظراتون و بگین

بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 تیر 1399 - 8:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دستش درد نکنه اقا ………

آگاهی سازی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 تیر 1399 - 3:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

….
این خبر تازه بخش کوچکی هست که تازه اطلاع رسانی شده، ای کاش مسئولین از خیانت هایی که در پست برق و فاضلاب شهری هم شده حرف میزدن.
…..
…….
حواریون زیادی بودن در دم و دستگاه این مدیر بومی!!!
البته از ماست که بر ماست و خودمان کردیم…

You cannot copy content of this page