مسئولین فولاد کشور به حقوق مردم بافق توجه کنند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
12 دیدگاه
جمعه - 16 مارس 2012

امام جمعه بافق

مسئولین فولاد کشور به حقوق مردم بافق توجه کنند

 امام جمعه بافق گفت : با توجه اینکه معادن بافق سرمایه این شهرستان است انتظار می رود مسؤلین صنعت  کشور در ایجاد کارخانجات جوارمعدنی در بافق به حقوق مردم نیز توجه داشته یاشند.

 حجت الاسلام سلیمانی در آخرین خطبه  نماز جمعه سال 90 بافق با تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی اظهار داشت : آنچه که در نوروز اهمیت دارد این است که همه با هم دلی و صمیمت در کنار هم بوده و اعمالی را انجام دهیم که انسان را به خدا نزدیک کند.

امام جمعه بافق با تحلیل دعای تحویل سال افزود:  خواندن این دعا از آداب نوروز است که در در این دعا در واقع از خدا می خواهیم  ما را از بدیها دور نگه دارد و در بهترین حالات که همان قرب الهی است قرار دهد.

وی در ادامه با گرامیداشت رحلت آیت الله سید احمد خمینی (ره) تصریح کرد: فرزند ارشد حضرت امام(س) حافظ اسرار و امین ایشان بوده و تمامی زندگی خود را در راه تحقق آرمان های الهی انقلاب اسلامی وقف کرد.

سلیمانی با اشاره به مبارزات وی خاطر نشان کرد: آیت الله سید احمد خمینی همراه و همراز امام(ره) در مواقع بحرانی، تهدیدات و تبعیدات بوده و لحظه‌ای از حمایت نهضت اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) دست برنداشته و به عنوان چشم تیزبین و دیده‌بان انقلاب اسلامی، مشاور امین و امانت دار حقیقی، بازویی پرتوان برای پدر بود.

امام جمعه بافق همچنین در بخش دیگری از سخنان خود تغییرات ایجاد شده در مدیریت شرکت سنگ آهن بافق را یادآور شد و گفت :  هر سازمانی در کشور اختیاراتی در زمینه عزل و نصب مربوط به مدیران خود را دارد که در زمینه شرکت سنگ آهن بافق نیز به همین منوال بوده است .

وی با اشاره به ذخایر غنی معادن بافق ادامه داد:  تنها سرمایه بزرگ شهرستان بافق همین شرکت سنگ اهن مرکزی است که نبض اقتصاد این شهرستان را شامل می شود.

سلمیانی افزود: با توجه به اینکه در شهرستان بافق مساله کشاورزی و دامداری وضعیت مناسبی ندارد از مسئولین صنعت و فولاد کشور تقاضا می شود برای حل مشکلات بیکاری و اقتصادی این شهرستان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حق این مردم ضایع نشود.

وی با اعلام نارضایتی از نحوه اجرای خصوصی سازی برخی از صنایع در شهرستان  بافق تصریح کرد: برخی از موارد خصوصی سازی در شهرستان به خاطر اینکه خارج از اصول و قوانین خود بوده است متاسفانه باعث بروز مشکلاتی در  بافق شده است که باید با اجرای درست قوانین این مشکلات حل شود.

امام جمعه بافق مردم بافق را به وحدت و همدلی دعوت کرد و خاطر نشان کرد: مردم حق دارند در جایی که با کمترین امکانات و وضعیت نامناسبی در حال زندگی هستند به خواسته های بحق خود برسند.

دیدار اعضای شورای نگهبان با مقام معظم رهبری و سخنان ایشان در مورد انتخابات مجلس ، نابسامانی اوضاع غزه ، بحرین و دیگر کشورهای اسلامی ، محکوم نمودن خیانت های رژیم صهونیستی در رابطه با مردم فلسطین و غزه ،توصیه به مسئولین جهت  تلاش برای برنامه ریزی وضعیت اقتصادی مردم ،تحلیل موضوع نوسانات قیمت نفت در بازار جهانی و نقش استکبار در این رابطه و … از مهمترین موضوعاتی بود که امام جمعه بافق خطبه های آخرین نماز جمعه بافق مورد به آن اشاره و مورد بررسی قرار داد.

علی عبدالهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
خواجه پور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 16 مارس 2012 - 6:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایکاش نگاه اس…به بافق مثل سایر شهرهای دیگراستان (اب..)بودونیروهای متعهدومتخصص را رشد می دادنه اینکه نابود کند درپایان سال از عیدی ایشان به مردم بافق به خاطر حضور95درصدی درانتخابات وعزل بسیجی تلاشگر دکتر یاراحمدی متاسفیم.انشاالله عاقبت بخیرباشیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 16 مارس 2012 - 10:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرمن جلسه امشب در امامزاده بیشتر تبلیغ برای دخیل عباس بود اگر دلسوز بافق بودند ابتدای سال و موقع تغییر دهستانی کجابودند

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 16 مارس 2012 - 11:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابااین که ربطی به استاندارنداره عدم کارآیی موجب کناره گیری دکترشده وانگارخودش هم زیاد نمی خواسته که درسنگ آهن باشه

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 16 مارس 2012 - 11:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بیایید باهمدلی واتحاد به مدیر جدید کمک کنیم وبافقمان راآبادکنیم می دانیم که ایشان دیگه محله گرایی نداره

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 12:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا این عزل ونصب هاکه ربطی به استانداربیچاره نداره از صنایع ومعادنه وآقای یاراحمدی هم تااون جایی که من خبردارم خودش هم زیادقصدموندن نداشته چون اون مرد دانشگاه است

    مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 3:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    آقای فتاحی عزیز
    تا اونجا که من میدونم هر مدیری بخواهند عزل و نصب کنند اول از استاندار استعلام میکنند .

ناصر خواه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 12:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تااون جایی که من خبردارم آقای رضی دلش به حال خودش میسوزه نه مردم بافق چون میخواسته کارتحقیقاتی تحت عنوان انفال درمعادن رادرسنگ آهن بافق انجام بده وهزینه اش رااز سنگ آهن بگیره که بی نتیجه مونده وآقای جیحانی هم سنگ خودشوبه سینه میزنه چون بن های فرهنگی که این اواخربه کارمندان تحت عنوان کتاب قصه وداستان داره ازطریق خرید کتابهای ایشون بوده به قول قدیمیها هرکسی به فکرخویشه

ممد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 6:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منم دیشب امامزاده بودم خدائیش اون کسانیکه طرفداری جواد عسکری رو می کردند کیا بودند یکیشون … بود که زمانیکه عسکری مسئول امور پیمانکاران بود زیاد با هم حشر ونشر داشتند یکیش هم فامیلشون بود که داد میزد یکی هم … بود که داد خودش و می زد البته خواهید دید من خودم کار گر پیمانکار بودم و بچه هائی هم که توی معدن هستند این افراد رو می شناسن اون بنده خدا آخوند هم حرفهاش زیاد بی ربط نبود البته اشتباهی که داشت بخاطر این بود که با … اومده بود اگه خودش بود اینقدر جبهه براش نمی گرفتند.

نداي بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 9:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اهاي مردم چشم هاتون رو باز كنيد اگه يه ماه بعد از عيد شب خوابيديد صبح بيدار شديد گفتن سنگ آهن با وجود بر تضاد سوره و آيه قرآن خصوصي شده نگيد چي شد از همين حالا توي محافل هم فكري شهر شركت كنيد چشمتون باز بمونه معدن مال ماست بيت الماله حق خصوصي شدن ن د ا ر ه ندارهههههههههههههههه

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 10:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا بنده خدا اقای رضی ازجو بافق خبر نداره او تو تله حزب … افتاد

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 12:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیار متاسفم.هم به خاطر هم وطنانم که سنگ استاندار و امثال اون رو به سینه میزنند و هم به خاطر مسئولین بی لیاقت شهرم.درضمن آقای فتاحی هر عزل ونصب بزرگی با نظر مستقیم استانداره وگرنه صنایع معادن از کجا باید بفهمه یه یاراحمدی بافقی تو دانشگاهه.

20:30 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 17 مارس 2012 - 4:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
فقط یک کلام . دیگه ایطور کسی واسه بافق مثل دکتر یاراحمدی حالا حالاها پیدا نمیشه .