رئیس جمهور: صدا و سیما حاضر نیست خدمات دولت را به مردم بگوید

دسته: اخبار ایران , عمومی
۳ دیدگاه
پنج‌شنبه - 30 مرداد 1393
به گزارش بافق فردا
به نقل از تدبیر و امید
حسن روحانی ظهر پنجشنبه در ادامه سفر به اردبیل و جلسه شورای اداری استان گفت: صدا و سیما به لحاظ قانون اساسی باید زیر نظر سه قوا باشد، اما اینگونه نیست و خودش کارهایی می کند که برخلاف قانون اساسی است.

 او با تاکید بر اینکه رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است، ادامه داد: قانون اساسی کشور باید اجرا شود این خیلی مهم است اما اجرای این وظیفه برای خیلی ها خوشایند نیست، با این وجود هرکسی هر مسئولیتی دارد باید بداند که دولت برای اجرای قانون اساسی مصمم است.

رئیس جمهور کشورمان گفت: البته اگر دولت در اجرای قانون اساسی بگوید که فلان دستگاه تخلف می کند خوشش نخواهد آمد.

او با تاکید دوباره بر اینکه آنچه در انتخابات وعده داده ام عمل خواهم کرد و در این راه هیچ چیز نمی تواند مانع من شود، گفت: این امر وظیفه مهمی است چراکه مردم براساس قانون اساسی رای دادند و اعتماد کردند، رای دادند که مجری قانون اساسی باشم.

روحانی با بیان اینکه متاسفانه خدمات دولت گفته نمی شود، گفت: کار رسانه ملی در این مورد خلاف تاکید امام راحل است، اما همواره تاکید داشتند که خود دولت خدمات خود را به مردم بگوید، پس چرا خدمات دولت گفته نمی شود، حالا بماند دلیل اینکه نمی گذارند خدمات دولت تبیین شود.

او با اشاره به شرایط یک سال گذشته ادامه داد: کدام دولت با شرایط مشکلاتی که همه می دانند دولت را تحویل گرفته بود، چرا صندوق بین المللی، بانک جهانی و رسانه های خارجی باید کار دولت را در زمینه اقتصاد و موفقیت های کسب شده بگویند اما رسانه ملی نگوید، اهدافی در پشت آن است که ما بعدا آن را تبیین می کنیم.

رییس جمهوری گفت: همه مسوولان در دولت باوجود مظلومیت ، باید به وظیفه خود عمل کنند و بدانند که یاری خداوند از هر کسی دیگر بالاتر است .

دکتر روحانی با اشاره به دیدارهایش با مردم ، گفت: مردم بارها به من می گویند می دانیم چه کسانی و کجاها و چرا شما را اذیت می کنند، شما راهتان را ادامه بدهید. حضور مردم در صحنه بسیار مهم است و همین محبت مردم نشان می دهد که آنان تنها گوششان به رادیو و یا چشمشان به تلویزیون نیست و چشم و گوش آنان خیلی وسیعتر می بیند و می شنود و خیلی خوب می توانند قضاوت کنند .

رییس جمهوری تصریح کرد: البته در این راه بسیار سخت و سنگین، باید از مقام معظم رهبری هم سپاسگزاری کنم چرا که همه جا دولت را حمایت و کمک کرده اند.

روحانی با اشاره به اقدامات دولت در زمینه سیاست خارجی تاکید کرد: کار بزرگی در حوزه سیاست خارجی داشته ایم ، البته راه سخت تری نیز در پیش داریم، رابطه امروز ما با کشورهای دنیا متفاوت است، براین اساس نیز روابط ما با کشورهای همسایه بویژه روسیه شاهد تحول بزرگی در ماه های آینده خواهد بود.

وی با بیان اینکه قدم های بزرگی برداشته شده و در آینده نیز تحول بزرگی را در رابطه با کشورهایی نظیر ترکیه، آذربایجان و… خواهیم بود، تصریح کرد: رابطه ما با عراق به حدی رسیده که مردم این کشور تازه فهمیده اند که کدام کشور در سخت ترین شرایط در کنارشان است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
خداییش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 31 مرداد 1393 - 8:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسن آقا خداییش چه خدمتی کردی؟؟؟
تورم که بالاست
رکود هم که وجود دارد
حقوق شهروندی و بشر را هم که گذاشتی کنار
…………..
البته صدا و سیما فعلا مشغول مخابره ی خبرهای غزه و فرگوسن آمریکاست
تو پرو اعتصاب شده -بیست بار از صبح تا شب داره می گه ولی اعتصاب بافق را نه

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 1 شهریور 1393 - 7:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تااونجا که ما خوندیم وفهمیدیم رئیس صدا وسیما منصوب مام معظم رهبری هست(اختیارات رهبری)
خوب شد زیر نظر سه قوه نیست وگرنه هرروزتوش دعوا وسیاسی کاری ویه روز مال این روزبعد مال اون و…ازاین جور چیزا داشت

استاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 شهریور 1393 - 12:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای روحانی اگر خدمت های شما واقعا با شیب ملایم بود شاید یه جوری میشد جلوشو نگه داشت تا در صدا وسیما نشون داده بشه.اما چه کنیم که شیب ملایم نیست.لا مصب سقوط ازاده

You cannot copy content of this page