موتورها وامامزاده عبدالله

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - 24 مهر 1394

IMG_20151016_115344

خیلی وقته که هر موقع امامزاده میرم یه موضوعی من وقطعا برخی از همشهریانو اذیت میکنه.

تو شهر ما اگه بخوای از خیابون عبور کنی چپ و راست که هیچی،بالا و پایین رو هم بابد نگاه کنی که یه وقت خدای نکرده موتوری بی هوا نیاد و بهت بزنه.بالاخره با ذکر و سلام و صلوات میتونی رد بشی.

الان چندوقتیه که این قضیه رو هم باید تو صحن بیرونی حرم مطهر امامزاده عبدالله که مهمترین نقطه و مرکز شهره رو رعایت کنی وگرنه یه دفعه یه موتور میاد و…

واقعا نمیدونم مشکل از کجاست!مردم،مسولین حرم مطهر ویا راهنما رانندگی..آخه مگه کم پارکینگ دور امامزاده داریم که برخی ازما دو ترکه و سه ترکه هوس رفتن به آخرین نقطه ممکن رو داریم!! و زحمت چند قدم پیاده روی رو تا حرم مطهر به خودمون نمیدیم..تازه اونم جایی که زن و بچه مردم باخیال راحت قدم برمیدارن و خیالشون راحت از موتور و ماشینه..

متاسفانه شنیدم که برخی از خدام حرم این کار رو میکنن و باعث شروع شدن این اقدام نه چندان زیبا شدن.ان شاا. که دروغه!!

چه خوبه مردم مثل قبل وسایلشونو تو پارکینگ و خیابونای اطراف بزارن و دیگه  صحن بیرونی محل جولانگاه موتورسواران نباشه..مخصوصا تو این ایام که جلو حرم حسابی شلوغه.

در آخرم از مردم،مسولین و خدام حرم مطهر در خواست داریم قبل از اینکه خدای نکرده اتفاق ناگواری تو صحن بیفته از پارک کردن وسایلشون جلو صحن خود داری کنن که هم احترام امامزاده عبدالله حفط بشه و هم نظم سابق برگرده ان شاا.

به امید روزهای بهتر برای شهرمون

محسن دانشی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 24 مهر 1394 - 11:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون محسن جان بازم مطلب بزار

You cannot copy content of this page