ديدار مديركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگي استانداري يزد با امام جمعه بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 2 دی 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ مديركل دفتر امور اجتماعي استانداري يزد به همراه فرماندار بافق و هيات همراه با امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

“مجيد جواديان زاده” در اين ديدار كه در دفتر امام جمعه برگزار شد ضمن تشريح اقدامات ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي گفت: ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي به منظور ارج نهادن به مقام و جايگاه انسان در جامعه با دو رويكرد و هدف اساسي، حفظ حقوق شهروندي و عفاف و حجاب افراد در جامعه تشكيل شده است.

وي در ادامه اين جلسه بر ضرورت بهره گيري از ظرفيت ائمه جمعه و نشريات و رسانه ها در زمينه صيانت از حقوق شهروندي و فرهنگ سازي در زمينه عفاف و حجاب تاكيد نمود.

مديركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگي استانداري يزد افزود:خوشبختانه در دولت تدبير و اميد اقدامات خوبي براي خدمت‌رسانی به مردم و صيانت از حقوق شهروندي انجام‌شده است اما تحقق اين مهم نياز به همدلي، تعامل و مشاركت بيشتر همه دستگاه‌های اجرايي شهرستان دارد.

امام جمعه بافق نيز در اين ديدار با اشاره به جايگاه انسان در فرهنگي ديني گفت: انسان در فرهنگ ديني و سيره ائمه اطهار (ع) همواره از جايگاه ويژه برخوردار بوده است و انسان از هر قوم و ملتي و با هر آييني  كه باشد جايگاه رفيعي دارد.

حجت الاسلام سيد جواد سليماني برخورد دقيق و ظريف با افراد جامعه را از سيره ائمه و جز ويژگي هاي اساسي دين مبين اسلام عنوان كرد و گفت: در زمينه فرهنگ سازي عفاف و حجاب در جامعه و صيانت از حقوق شهروندي بايد رفتار و برخورد ها به شيوه اي صيحيح و مناسب صورت گيرد تا نتيجه مورد نظر حاصل شود.

امام جمعه بافق در پايان با قدرداني از مديركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگي استانداري يزد اقدامات مسئولان ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي شهرستان را مثبت ارزيابي نمود و از زحمات آنان در اين ستاد تشكر كرد.

IMG_1949 IMG_1950 IMG_1955 IMG_1953


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page