اعضای شورا ذیل هیچ نامه ای که منافع شهرستان را به خطر بیندازد امضا نمی کنند

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه‌شنبه - 19 مرداد 1395

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق در جمع خبرنگاران:

اعضای شورا ذیل هیچ نامه ای که منافع شهرستان را به خطر بیندازد امضا نمی کنند

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با تبریک روز خبرنگارگفت: تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بافق خود از اصحاب رسانه و پیشکسوتان عرصه خبر هستند.

وی ضمن توصیه به خبرنگاران برای تولید خبر، ادامه داد:خبرنگاران سعی کنند عرصه خبری خود را محدود به سطح شهرستان نکنند بلکه در کنفرانسهای مطبوعاتی استان که با حضور مقامات ارشد اجرایی و مدیران کل استان برگزار می شود شرکت کنند و آنان را در مورد مشکلات شهرستان به چالش بکشند و همچنین می توانند به طور جداگانه با مدیران کل استان در ارتباط با مشکلات و مسائل شهرستان مصاحبه مطبوعاتی داشته باشند.

مهدی رنجبر ضمن اطمینان خاطر به خبرنگاران در مورد دفاع اعضای شورای اسلامی از منافع و حقوق شهرستان بافق، تاکید کرد:همیشه دغدغه اصلی اعضاء شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق دفاع از حقوق و منافع شهرستان است و اطمینان داشته باشید اعضای شورا ذیل هیچ نامه ای که منافع شهرستان را به خطر بیندازد امضا نمی کنند مگر آنکه حق و حقوق شهر در آن باشد و در همین راستا به شدت پیگیری می کنند تا قولهایی که قبلا دادند به سرانجام برسانند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 مرداد 1395 - 2:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رنجبر پس اون مدارک دی نوزده تبلیغاتی را چکار کردی..چراپیگیری نکردی…دی نوزده را که نگرفتی هیچ سنگ آهن هم ازدست دادی…

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 مرداد 1395 - 7:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا مهدی بچه ها به شما رای دادن که علاوه بر اعتقاداتی که داشتی کمک حال بچه ها هم باشین چی شد اونهمه وعده و وعید،مناطقی از بافق را که به ناحق از شهرمان را جدا کردن و شما قرار بود برگردانید چی شد؟

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 مرداد 1395 - 10:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آیاچیز دیگری برای بافق جاگذاشته اندکه شمااعلام طرفداری ازمنافع بافق می کنید….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 20 مرداد 1395 - 7:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رنجبر خداوکیلی تو این سه سال چه کارکردت ؟ که زیر هیچ نامه ای امضائ نمیکند فقط در زمان این شورا دی19 را که نگرفتد هیچی ، سنگ اهن را هم از دست دادت فقط هر سه ماه میت تو مسجد جامع به مردم میگت گندله سه دهم درصد پیشرفت داشته وخیلی خوبه وتعریف وتمجید از همدیگر میکنت شورا از مدیر عامل سنگ اهن ، مدیرعامل از فرماندار ، فرماندار ازامام جمعه ، امام جمعه از نماینده ،نماینده از شورا ، هی دور میزندلا اقل یک کارهم که شده بکند ولو اینکه خراب باشه

مهدی رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 20 مرداد 1395 - 7:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر دوستان و همشهریان عزیز و گرامی: ضمن تشکر و قدردانی از نظرات سازنده شما، دوستان مد نظر داشته باشند ظاهراً آنومالی D19 به همراه چادرملو در 72/4/20 با لابی گری و نفوذ رجال سیاسی وقت از جمله فرماندار بافق و معاون سیاسی و امنیتی که هر دو بومی اردکان بودند از شهرستان بافق منفعک گردید. و اول اینکه معدن چادرملو چون ذخیره فراوانی داشت همه توجهات به اون معدن جلب بود و مسوولان اردکان با برنامه ریزی مدون کارخانه های جوار معدنی فراوانی در حوزه جغرافیایی اردکان احداث کردند که از عوامل اصلی توسعه اردکان درهمه سطوح است. در روی نقشه های جغرافیای تا قبل از سال 1385 هنوز D19 در محدوده شهرستان بافق قرار داشت این موضوع زمانی حائز اهمیت شد که ذخیره معدن چادرملو کاهش پیدا کرد. معدن چادملو در سال 1391 در جلسه ای با در حضور استاندار وقت و مسوولان ارشد وزارتخانه های مربوطه درخواست خوراک D19 را برای واحد های فولادی خود کرد که این موضوع توسط ندافیان فرماندار وقت و حاجی جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی اطلاع رسانی گردید. اینکه مسوولان بافق مخصوصاٌ فرمانداران و بخشداران وقت بومی در جریان موضوع جدا شدن قسمت اعظمی از مرزهای شمالی بافق در منطقه آریز بودند یا نبودند را می توانیداز اون مسوولان محترم سوال بفرمائید. اما D19 مطابق با اسناد و مدارک جزو لاینفک حوزه جغرافیایی شهرستان بافق می باشد. تا این لحظه به اندازه کافی کلیه اشکالات و نقایص این مرزبندی جغرافیای در اختیار نهادهای اجرایی و امنیتی قرار گرفته است. امیدوارم با یاری خداوند و مردم شریف شهرستان بافق و نماینده مجلس، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسوولان این موضوع حل و فصل گردد.مجدداً تاکیدمی کنم شورای اسلامی شهر و شهرستان هرگز نخواهند گذاشت حق و حقوق شهرستان توسط عده ای طمع کار و سودجو ضایع گردد و در زمان مقتضی پیگیریهای صورت گرفته را به سمع و نظرمردم شریف اطلاع رسانی خواهند کرد.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 مرداد 1395 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رنجبراینجانب یکی ازطرفداران شمابودم وشب رای گیری تاپاسی ازشب درمنزل شمابودم .همه دغده مارای اوردن شمابودکه اوردید.ولی جای تاسف داردکه همه حرفهای شماشعار انتخاباتی بودازروزی که رای اوردی صدوهشتاد درجه فرق کردید.اقای مهدی رنجبرهمانطورکه خبرداریداقای محمدرنجبرتنهااعضای شوراازخیابان راه اهن است وتلاش فراوانی درخصوص اینکه محمدابادجزمحدودشهرشودومالکان بتوانندساخت وسازانجام دهندوقدری قیمت زمین کاهش یابد.انجام دادچون تک وتنهابودکاری ازپیش نبرد.اگرواقعاپیگیرهستیدلااقل همین یک موضوع راپیگیری کنیدتااهالی بلوارامام جعفرصادق ومحمدابادباورکنندکه پیگیرمسائل مختص خیابان مهدیه نیست.به نظراینجانب بافق برگشته به بیست سال قبل وبعضی ها خودرا سردهی وبعضیهاخودرابن دهی میشمارندکه واقعاجای تاسف دارد.

You cannot copy content of this page