مراسم تجلیل از دانش آموز نخبه بافقی برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۳ مرداد ۱۳۹۵

به همت شهرداری بافق:

مراسم تجلیل از دانش آموز نخبه بافقی برگزار شد

مراسم تجلیل از مریم دهقانزاده دانش آموز نخبه و صاحب مدال نقره المپیاد ریاضی با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بافق در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار بافق در این مراسم گفت: حداکثر توان خود را برای حمایت از دانش آموزان و مجموعه آموزش و پرورش برای ارتقا سطح علمی و نخبه پرووری این شهرستان به کار خواهیم بست.

سید علی نوروززاده افزود: در برخی موارد کمبود منابع مالی سبب شده تا آنگونه که باید و شاید نتوانیم در زمینه تقویت بنیه فرهنگی و علمی با موسسات مربوطه همکاری بیشتری داشته باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر بافق هم در این مراسم عدم حضور فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار را در آیین استقبال از نخبه بافقی به دلیل پیگیری مسایل شهر در پایتخت عنوان و ابراز امیدواری کرد: با همتی که در این دانش آموز نخبه سراغ است در آینده پله های ترقی بیش از پیش طی شود.
وی با اشاره به سابقه طولانی علم و ادب در ایران زمین تصریح کرد: بافق نیز به عنوان مرکز علم وفرهنگ توانسته است نخبگان و فرهیختگان بسیاری را در دامان خود پرورش دهد که بسیاری از آنان شهرت جهانی دارند.

محمد رنجبر استعداد در علم ریاضی را موهبت الهی خواند و خاطر نشان کرد: ریاضی خود واژه ای سخت و پیچیده است اما این نوجوان بافقی با همت و پشتکار توانسته بر این مشکلات فائق آید و نام بافق را بر بلندای علم و اندیشه جهان پرآوازه کند.

وی مریم دهقانزاده برای کسب موفقیت های بیشتر در این عرصه تشویق کرد و گفت: امیدواریم این نوجوان بافقی بتواند قله های پیشرفت و علمی را یکی پس از دیگری فتح کند.

گفتنی است: مریم دهقانزاده بافقی توانست در المپیاد ریاضی wmi که در پایتخت کشور مالزی برگزار شد مقام دوم جهانی را کسب و مدال نقره ی این المپیاد را از آن خود کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت و مرحبا بر شما
به امید روزهای پرفروغ برای این مرز و بوم که همگی برای بافقی های مستعد و در سایه تلاش و توجه دست یافتنی است

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه بجای مراسم و دور هم نشینی ، همه حضار گرامی رفته بودید استقبال ، دلگرمیش بیشتر بود،، یه کم تحرک واستون لازمه