پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹:۱۹ قبل از ظهر

محمد علی صمیمی به عنوان بخشدار مرکزی یزد منصوب شد

کد خبر: 13868
تعداد بازدیدکننده: 113
تاریخ: ۲۶ دی ۱۳۹۱

طی حکمی از سوی وزیر کشور
محمد علی صمیمی به عنوان بخشدار مرکزی یزد منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، طی حکمی از سوی مصطفی محمد نجار وزیر کشور محمد علی صمیمی به عنوان بخشدار مرکزی یزد منصوب شد.

مصطفی محمد نجار در این حکم آورده است در اجرای ماده ۶ مصوبه شماره ۱۲۶۰۲ مورخ ۳۰/۷/۱۳۷۷ شورای عالی اداری جنابعالی را به عنوان بخشدار مرکزی یزد منصوب می نمایم.
وزیر کشور در ادامه تصریح کرده است امید است با اتکاء به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشید.

۸ نظر

 1. حسین می‌گه:

  سلام از اقای صمیمی تشکر میکنم واقعا برای کشاورزان زحمت کشیدنداز جمله صادق اباد انشاالله هر جا باشند موفق باشند

 2. دوست می‌گه:

  جناب صمیمی عزیز : قلبها دزیچه نفوذند ، تبریک به شما که صادقانه نفوذ کردید و در عرصه ی فعالیت ها، بعنوان ” مظهر پاک باش و خدمتگزار ” باقی خواهید ماند . خدا را شاکریم و رفتار صادقانه ، ایثار بی منت و خدمات خالصانه ی شما را ارج می نهیم و از درگاه ایزد منان سلامتی و موفقیت روز افزون در خدمت به ایران اسلامی را برایتان آرزومندم . با تشکر مجدد.

 3. بافقي می‌گه:

  با سلام خدمت آقای صمیمی . ضمن تقدیر و تشکر از شما که واقعا همه روستائیان از شما راضی بودند از اخلاق رفتار و کردارتان . انشالله هر کجا هستید موفق و پیروز باشید .

 4. salari می‌گه:

  با سلام ضمن خسته نباشیدوتشکر از آقای صمیمی باید بگویم که شهرستان بافق گوهر گرانبهایی را از دست داده،آینده این موضوع را ثابت خواهد کرد. در هر کجا که باشند برایشان آرزوی موفقیت و سر بلندی دارم

 5. محمد رضا می‌گه:

  مسئول ومدیر ومدبر یعنی آقای صمیصی. برای ایشان هرکجا که زیر سقف این مملکت خدمت می کند آرزوی سلامتی و بهرروزی داریم

 6. اشنا می‌گه:

  باسلام وتشکروخسته نباشیدبه اقای صمیمی عزیز،اری میتوان کارکردوخودرادردل مردم ماندگارکرد،میشودبومی نبودولی دلسوزمردم بود،میتوان درعین تواضع وفروتنی کارهای بزرگ انجام داد.خداقوت مردعمل،مردبی ادعاانشاا…هرکجاکه باشیددرامرخدمت به مردم وانقلاب
  پیروزوسربلندباشید.قابل توجه مسئولین شهر…ایامیشودچنین بود!

 7. حسن می‌گه:

  با سلام واقعا انسان پاک و خوبی بود هرکجا هست خداوند یار و نگهدارش باشد .

 8. گزستان می‌گه:

  باسلام و خسته نباشید
  از برادر بسجی و مومنو پاک جناب آقای مهندس صمیمی که بدون هیچ گونه چشم داشتی در جهت پیشرفت روز افزون روستاهای بخش مرکزی تلاش نموده اند تشکر و قدر دانی می نمایم امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق باشند