سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸:۲۹ قبل از ظهر

دفتر کاربنده در فرمانداری برای ارائه پیشنهادات ونظرات سازنده به روی مردم باز است

کد خبر: 15856
تعداد بازدیدکننده: 131
تاریخ: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱

علی اصغر رنجبر، معاون فرماندار بافق متولد ۱۳۵۱شمسی و دارای مدرک تحصیلی لیسانس برق ازدانشکده فنی شهید چمران کرمان در گفتگو بابافق فردا تجربیات وسابقه کار۲۰ساله خودرا بدین نحو تشریح کرد:
بنده در سال ۱۳۷۵به استخدام آموزش و پرورش بافق در آمدم و مدت ۱۶ سال در این اداره با کارهای اجرایی متفاوتی مانند هنرآموز(دبیرفنی) ، معاون فنی ومدیر به مدت ده سال در هنرستان فنی باهنر، کارشناس مسئول آموزش دوره های تحصیلی ومعاون آموزشی آموزش و پرورش را تجربه کردم ودر عرصه فرهنگی نیز مدیر مسئول کانون فرهنگی وهنری نبوت و مسئول کتابخانه طلبه شهید حسن رنجبر با بیش از ۵۰۰۰جلد کتاب را بر عهده دارم.
معاون فرماندار بافق با اشاره شناخت خوبی که ناشی از ارتباط مستقیم با مردم به دست آورده، گفت :
در کار های اجرایی گذشته عقیده ام براساس کیفیت کار بود ودر این راستا ضمن استفاده از تجربیات افراد توانمند، جهت بهره بهتر توجه خاصی به افراد مستعد خصوصا جوانان داشتم و در حال حاضر پیگیری مشکلات داخلی شهرستان ، پاسخگویی به مردم و سرو سامان دادن به کارهای داخلی فرمانداری را برعهده دارم که امیدوارم با یاری خداوند به نحو احسن آنان را انجام دهم.
وی ادامه داد: فرماندار جهت داشتن فرصت برای پیگیری کارهای کلان شهرستان بافق اختیاراتی مانند پیگیری مسائل و مشکلات ادارات و مسئولیت کمیته های مختلفی که در فرمانداری تشکیل می شود را به بنده تفویض کرده تا راحتر قادر به حل مشکلات باشیم.
علی اصغر رنجبردر پایان خاطر نشان کرد:
مسئولین باید پاسخگو باشند چون مردم برگرفته ازسرمایه های مملکت اسلامی هستند تا با انتقاد های سازنده پیشرفت وتعالی را برای کشوربه ارمغان بیاورندولذا دفتر کاربنده در فرمانداری برای ارائه پیشنهادات ونظرات سازنده به روی مردم باز است چراکه جهت هر گونه پیشرفت و آبادانی پیگریهای مجدانه مردم ومسئولین را می خواهد وانشاءالله به دور از سیاست زدگی و حاشیه پردازی همواره در خط ولایت مسئولیت خطیری را که نزد ما به امانت گذاشته شده به سرانجام برسانیم

۱۰ نظر

 1. حسین می‌گه:

  سلام اقای رنجبر فکری برای ریگهای صادق اباد بردارید چون دارنند این طبیعت زیبا را از بافق میگرنند

 2. SOL می‌گه:

  برادر بسیجی موفق باشی

 3. دلسوز می‌گه:

  موفقیت جنابعالی را از ایزد منان خواستارم

 4. محمود می‌گه:

  بسیجی دلاور خسته نباشید انشاالله موفق باشید

 5. مهدی می‌گه:

  امید واریم این انتخاب جهشی برای ساختن آینده بافق باشد

 6. حمید می‌گه:

  بسیجی عزیز سابقه ۱۰ ساله جانشینی پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدا وهم اکنون فرمانده آن پایگاه که جزء سابقه درخشان شماست را نگفتید به هرحال ما بسیجیان نیز از شما حمایت میکنیم موفق باشید هرچه شما کردید خانواده معظم شهدا و ایثارگران

 7. رضا می‌گه:

  سلام جناب رنجبر . خواهشا فکری برای مدیریت فرهنگی بافق برداربد. چرا باید امر مهم فرهنگ که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده غافل شویم…..؟؟؟!!

 8. محمدعلي می‌گه:

  منم با نظر رضا موافقم بهتر است که تجدید نظری در برخی مدیریتهای شهرمون بافق داشته باشیم. بزرگترین اتفاق فرهنگی استان قراره در بافق انجام بشه ولی بعلت ضعف مدیریتها هنوز با اینکه یکماه بیشتر تا کنگره وحشی نمونده هیچ خبری نیست!

 9. شهید می‌گه:

  باعرض سلام وخسته نباشید پیگیر معدن انومالی شمالی حتما باشید تااردکان ازما نگرفتند به شهردار بگوئید خ مسجد جامع خ مهدیه زودتر تمام شد م امام حسن مجتبی ک خیلی نمای زشتی دارد پیگیر زود گاز وجاده بافق دست شمادرد نکند موفق باشید

 10. ناشناس می‌گه:

  قابل توجه حمید
  دولت موظب به خدمات رسانی به تک تک افراد جامعه می باشد

  اقای مهندس رنجبر اگر شما بتوانید فولاد بافق را زنده کنید کلی از مشکلات شهر را بر طرف کرده اید