سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۳:۳۶ قبل از ظهر

آمادگی شهرداری بافق برای استقبال از میهمانان نوروزی

کد خبر: 16700
تعداد بازدیدکننده: 196
تاریخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

شهردار بافق درباره آمادگی شهرداری برای ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی گفت :

 بدلیل کوتاه بودن فصل سرما و معتدل بودن هوای بافق در ایام سال نو ، پیش بینی می شود بالغ بر ۲۰ هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی به این شهرستان سفر کنند و از اماکن جذاب و بناهای تاریخی ، مذهبی بافق از قبیل آستانه متبرکه امامزاده عبدا… بن موسی بن جعفر(ع) ، پیر مراد ، خانه وحشی بافقی ، کاروانسرای میدان خان ، مسجد جامع ، تپه های تاریخی قاضی میرجعفر، شهنهای روان صادق آباد و نخلستانهای زیبا و منحصر بفرد را بازدید نمایند.

1090

شهردار بافق بابیان اینکه طی دستورالعمل های جداگانه شرح وظایف هر واحد در اجرای هر چه بهتر  طرح استقبال نوروزی تعیین شده است افزود: در این راستا وظیفه واحدهای خدمات شهری ، روابط عمومی ، واحد ترافیک و عمران به مراتب سنگین تر از سایر واحدهاست و مسئولین مربوطه باید تلاش کنند تا با برنامه ریزی و آماده سازی محیط شهری و همکاری با سایر دستگاههای ذیربط خاطرات خوشی را برای مردم و میهمانان نوروزی فراهم نمایند .

تفکری با  با اشاره به طرح استقبال نوروزی که همه ساله از ۲۰ اسفند تا ۱۵ فروردین از سوی شهرداری

اجرا می شود، تصریح کرد:ستقبال از مسافران و گردشگران نوروزی ، نصب پایگاههای  اطلاع رسانی درخصوص جاذبه های فرهنگی و تاریخی شهر بافق ، زیباسازی محیط شهری ، گلکاری و هرس درختان ، اهداء نهال و گل و گیاه به شهروندان و همچنین کشیک واحد های حمل و نقل ، امور ساختمانی و واحد آتش نشانی در تمامی ایام تعطیلات نوروز رااز دیگر برنامه های شهرداری یاد کرد.

۳ نظر

  1. بافقي می‌گه:

    بافق با چاله هایش منتظر مسافران نوروزی هست میدان شهدا به طرف قاضی میر جعفر پر از چاله هایی است با عمق مناسب برای از بین بردن لاستیک وفنر ماشین مسافران ماشین بافقیها که مهم نیست میدانهای بدون تابلو برای سردرگم کردن مسافران و کوچه پس کوچه هایی که وقتی مسافران از راه دور به خانه اقوام می آیند و خرابی کوچه ها را می بینند به شهرداروشهرداری نمره بیست میدهندو…

  2. باران می‌گه:

    مسافران نوروزی عجله کنید شهر در انتظار شماست مخصوصا اگر در ایام تعطیلات باران ببارد میتوان برای مسافران انواع مسابقات شنا – شیرجه – واترپلو و قایق سواری رادر میادین شهر برگزار کرد .

  3. تفکری می‌گه:

    سلام. از شهردار محترم وپرسنل زحمتکش شهرداری که با کاشت درختهای نخل در ورودی شهر زیبایی جالبی رابوجود اوردند تشکر میکنم.انشالله میدان غدیر راهم از این حالت دراورید.موفق باشید.