شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸:۰۰ قبل از ظهر

دیدار کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی با امام جمعه بافق

کد خبر: 1940
تعداد بازدیدکننده: 262
تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰

 جمعی از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به همراه  تنی چند از اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران معادن بافق ،عصر روز سه شنبه به دیدار امام جمعه این شهرستان رفتند.

در این دیدار یکی از اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی کارگران معادن بافق گزارشی از عملکرد این انجمن در سال ۹۰ ارائه و درخصوص برخی مسایل و مشکلات جامعه کارگری  شهرستان  از جمله مسایل پیش آمده برای نماینده کارگران و مسؤل انجمن صنفی ازحجت الاسلام سلیمانی در خواست پی گیری و راهنمایی کردند .

پی گیری برای تبدیل وضعیت شغلی کارگران سنگ آهن،پی گیری برای گسترش شرکت تعاونی مصرف انجمن صنفی،پی گیری برای جلوگیری از خصوصی سازی سنگ آهن بافق و مسایلی از این قبیل مواردی بود که توسط اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی به عنوان عملکرد این انجمن ذکر شد.

حجت السلام سلیمانی  نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت :در اسرع  وقت نسبت به  موضوع مورد بحث در خصوص نماینده کارگران  پیگیر شده و نتیجه را به اطلاع هیات مدیره خواهم رساند.

در حاشیه این دیدار تنی چند از کارگران از امام جمعه بافق خواستند تا از تنش هایی که باعث برهم خوردن آرامش مو جود در جامعه کارگری بافق می گردد جلو گیری نماید.

شایان ذکر است از یک ماه پیش به دلایل نامعلومی وضعیت شغلی نماینده جامعه کارگری معادن بافق و رئیس انجمن صنفی کارگران از حالت قرارادادی با شرکت سنگ آهن مرکزی -بافق به نیروی شرکتی تبدیل شده است.

۵ نظر

 1. رضا می‌گه:

  گفت: رئیس جمهور محترم دستور رسمی شدن تمام نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت را دادند
  گفتم : دلم برای آنکسی که سرش برای این چیزها درد می کرد تنگ شده است

 2. رضا می‌گه:

  خودمان خواستیم تا انجمن تضعیف شود تا راه برای قولهایی که
  که مدیر محترم به مردم داده را اجرایی کند دیگه بعداز ده ماه فرصت بسه

 3. نبروی طرح و توسعه می‌گه:

  همه کارگران از زحماتی که آقای یزدانی برای بچه ها کشید تا تبدیل وضعیت شوند آگاه هستند . و مطمئن باشید که نمی گذارند که برای ایشان مشکلی پیش بیاید.
  آقای یزدانی خدا پشت و پناهت

 4. نداي بافق می‌گه:

  اینا همه درست ومتین.
  مردم بافق و کارگران سنگ آهن یه مدیر عامل اومد که حرف حق میزد و با خدا بود آیه قرآن براشون آورد که این معدن مال بیت المال هست و حق خصوصی شدن نداره دیروز حکم برکناریش اومد .یاراحمدی بر حق بودی خدا پشت و پناهت تا بعد از عید آقای جواد عسکری سرپرسته دوباره یکی غریبه که دست به سینشون واسیده باشه رو میارن منظورم آقایون مثلا مسئول بود.سال آینده شروعش میشه مثل سال قبل اگه یادتون باشه چی شد.مردم این معدن حق ماست میفهمیییییییییییییید.

 5. هیس می‌گه:

  بابا دمت گرم . گل گفتی