سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰:۱۹ قبل از ظهر

حوزه استحفاظی من دچار محرومیت شدید است و باید توجه ویژه ای به این بخش صورت پذیرد

کد خبر: 30972
تعداد بازدیدکننده: 30
تاریخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۲

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، آیت الله ” محمد رضا ناصری ” روز سه شنبه در این جلسه با تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: شناخت مسائل مهم استان و پیشبرد آن باید در اولویت کاری این جلسات قرار گیرد.
امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار الگوی دینی شیعیانند.
آیت الله ناصری با اشاره به ماهیت شیعی حزب الله لبنان، گفت: این تشکیلات با روحیه مقاومت و ایستادگی خود شیعیان را سرافراز کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: با همدلی در سراسر کشور مشکلات را یکی پس از دیگری حل و دشمنان را مایوس خواهیم کرد.
استاندار یزد نیز ایام محرم را تسلیت گفت و اظهار داشت: با الگو گرفتن از حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) می توانیم گرایشات اسلامی را در دنیا توسعه دهیم.
” سید محمد میرمحمدی ”  مجمع نمایندگان را تجلی وحدت و همدلی دانست و افزود: همفکری مسئولان استان فرآیند پاسخگویی جامع تر به نیازهای مردم و حل بهتر مشکلات را به دنبال دارد.
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به خوشنامی مردم استان یزد در کشور، وجود تعادل در استان را خواستار شد.
حجت الاسلام والمسلمین ” دخیل عباس زارع زاده ” نبود زیر ساخت کافی را علت مهاجرت مردم روستا ها و شهرهای استان به مرکز استان عنوان کرد و گفت: حوزه استحفاظی من دچار محرومیت شدید است و باید توجه ویژه ای به این بخش صورت پذیرد.
وی وجود امکانات در روستاها را ضرورتی برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها دانست.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه به علت نبودن آمایش سرزمین،  بدون شناخت ظرفیت ها و قابلیت های استان کاری انجام می شود، فراهم نمودن زیر ساخت پس از شناخت ظرفیت را مهم ارزیابی کرد.
” محمد رضا تابش ” حل معضل آب، توجه به میراث فرهنگی، قطب علمی شدن و قطب درمانی شدن را از اولویت های استان یزد برشمرد.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: توسعه در سایه یکپارچگی و یکپارچگی در سایه همدلی مسئولان است.
” محمد صالح جوکار ” استفاده از تمامی ظرفیت های فکری و عملی استان در راستای پیشبرد مشکلات استان را خواستار شد و گفت: قابلیت شهرستان ها باید شناسایی شود و از نگاه بخشی بر حذر باشیم.