شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵:۲۲ بعد از ظهر

صداقت، تعامل و سرمایه‌گذاری رموز موفقیت شهرداریست

کد خبر: 31213
تعداد بازدیدکننده: 186
تاریخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد در مراسم تودیع و معارفه شهردار بافق که با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولان محلی درمحل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق برگزار شد با تاکید بر استفاده از خرد جمعی گفت: استفاده بهینه و مطلوب از نظر و ایده کارشناسان ، مشاوران و نخبگان در امور شهری باعث موفقیت در پروژه ها و برنامه ها می شود .

” محمود شاکری شمسی” در ادامه اخلاق مداری و اجرای مطلوب طرح تکریم ارباب رجوع را یادآور شد و اظهار داشت : شهرداری محل مرجع و رفت و آمد مردم است و عواملی چون صداقت، تعامل با مردم و جلب رضایت مردم باعث موفقیت شهرداری می شود.

وی احاطه کامل شهردار به حوزه مسئولیت خود، تعامل و هماهنگی با دستگاه ها ، توجه به تمامی محلات شهر و داشتن برنامه و پرهیز از اتلاف وقت را از ضروریات موفقیت شهردار برشمرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد، همچنین بر کسب درآمدهای پایدار ، توجه به مسائل فرهنگی شهر ، استفاده از معماری سنتی و اسلامی ، توجه به سیمای شهر، پیاده کردن سیستم جامع اداری و مالی و فراهم کردن زمینه برای حضور بخش خصوصی بر اساس کار کارشناسی و استفاده از شیوه ها و المانهای نوین تاکید کرد.

شاکری شمسی در پایان خطاب به اعضای شورا و شهردار گفت: هماهنگی و اتحاد بین شهرداری و شوراست که باعث پیشرفت در امور خواهد شد و مردم در این میان بیشترین رضایت مندی را خواهند داشت.

امام جمعه بافق نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات ارزنده شهردار قبلی بافق گفت: باید از تجربیات مدیران گذشته در امور مختلف استفاده شود زیرا که برای رسیدن به این درجه مراحل مختلفی را مدیر پشت سر نهاده است .

“سید جواد سلیمانی” ضمن تاکید بر ساماندهی مبلمان شهری و دقت در اجرای پروژه ها خاطر نشان کرد : شهرستان بافق به دلیل اقلیم خشک و کویری که دارد نباید انتظاری کلان در بخش فضای سبز داشت.

فرماندار بافق نیز با تقدیر از خدمات شایسته شهردار سابق اظهار امیدواری کرد با حضور شهردار جدید توسعه فرهنگی و عمران بافق با سرعت بیشتری دنبال شود.

“مهدی خاوری” افزود : به علت برخی از محرومیت ها حضور متخصصین و کارشناسان در شهرستان کمرنگ بوده که این موضوع باید با درایت مسئولان رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق با بیان اینکه برای انتخاب شهردار بافق بیش از ۱۰ گزینه پیشنهاد و مورد بررسی قرار گرفت سرانجام با توجه به خدمات و ملاک تجربه مهندس رحمت اله عفتی منتخب شورای چهارم بود.

“حسن تشکری ” گفت: توسعه در بافق سرخط کار شورای چهارم قرار گرفته است و در این راستا از هیچ کوششی دریخ نخواهد شد.

در ادامه این مراسم حسن تفکری شهردار سابق بافق به بیان عملکرد ۵۰ ماهه خود در حوزه عمران ، خدمات شهری و فضای سبز پرداخت .

در پایان مراسم مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد حکم “رحمت اله عفتی” را قرائت و وی را به عنوان شهردار بافق معرفی و از زحمات چهار ساله حسن تفکری با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.

IMG_1933 IMG_1937 IMG_1931

۸ نظر

 1. سهیل می‌گه:

  ارزوی موفقیت برای اقای عفتی میکنم

 2. بافقی می‌گه:

  باتشکر از شهردار جوان سابق آقای مهندس تفکری

 3. بافقي می‌گه:

  نمردیم ومهندس هاجالبی دیدیم.حالابه خودم افتخارمیکنم که منم مهندسم.منم لیسانس هنردارم هیچ جابه من مهندس نمیگفتن.اماالان میگن.ممنون ازاین خدمت شوراوشهردار

 4. محمد رنجبر بافقي می‌گه:

  شورای شهر و شهردار محترم باید در زمینه فرهنگی هم فعالیت داشته باشند

 5. احسان می‌گه:

  ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار جدید امیدوارم از شهردار اسبق آن طور که در خور شان اوست استفاده گردد نشود که باز هم مهره سوزی کنیم و یک شهردار جوان بافقی را تبدیل به یک نیروی ساده در دفتری کنیم وتجربیاتش که هیچ خودش را نیز از یاد ببریم

 6. اکبر می‌گه:

  سلام.به نظر میاد شهردار جدید خیلی با مردم با ملاطفت برخورد نمی کند واین کار دستش خواهد داد

 7. طراحی سایت می‌گه:

  با تشکر از مطالب مفید و خوبتان