دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴:۰۴ بعد از ظهر

۹ دی به تاسی از نهضت عاشورا یک روز استثنایی بود

کد خبر: 32854
تعداد بازدیدکننده: 73
تاریخ: ۰۵ دی ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در ستاد برگزاری شئونات اسلامی امام جمعه بافق ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام حزن و اندوه ماه صفر با اشاره به فتنه ۸۸ و نقش محرم و عاشورا در آشکار شدن ماهیت این فتنه اظهار داشت : حماسه نهم دی ۸۸ انقلاب را بیمه کرد و ترفند های رسانه ای و دسیسه های دشمن را خنثی کرد.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی افزود : ۹ دی به تاسی از نهضت عاشورا یک روز استثنایی بود و دشمن سیلی محکمی خورد .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق در ادامه ضمن تاکید بر برگزاری هر چه بهتر یوم الله ۹ دی یاد آور شد : حماسه نهم دی حاصل اتحاد و همبستگی مردم ایران بود.

” علی روحانی” برنامه ریزی دقیق چهارمین سالگرد حماسه نهم دی را خواستار شد و گفت: جریان نهم دی یک جریان سیاسی است و به عنوان روز بصیرتی ملت برای حفظ نظام بود.

دبیر ستاد برگزاری حماسه نهم دی با اشاره به برنامه های قابل اجرا در شهرستان بافق تصریح کرد: گردهمایی عمومی شهرستان در روز نهم دی ، نشست های بصیرتی در مدارس ،برگزاری صبحگاه نهم دی در مدارس ، اجرای کرسی های آزاد اندیشی در مراکز آموزش عالی ، فضا سازی شهری همراه با نصب بنر و پوستر ، استفاده از ظرفیت روحانیون و وعاظ دربصیرت افزایی ، برگزاری نشست های حلقه های صالحین با موضوع جوان و بصیرت از جمله برنامه های تدوین شده جهت اجرا در این روز با شکوه می باشد.

گفتنی است این مراسم با حضور امام جمعه ، فرماندار ، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بافق در دفتر امام جمعه برگزار شد .

IMG_2918 IMG_2919

۱ نظر

  1. حاج احمد اقا می‌گه:

    جای خالی مسئول محترم مراسم بافق بشدت احساس می شود کجایی علیرضاخان که یادت بخیر