سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸:۴۱ قبل از ظهر

تقدیر و تبریک

کد خبر: 34379
تعداد بازدیدکننده: 90
تاریخ: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

364223
ضمن قدردانی ویژه از خدمات شایسته و در خور تحسین برادر بسیجی آقای مهندس خواجه ای بازگشت آقای علی اصغر رنجبر فرهنگی فرهیخته و سخت کوش را به سنگر قدیمی خود تبریک گفته و برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون داریم .
ضیاالله ملک زاده /کانون بازنشستگان آموزش و پرورش بافق .

۶ نظر

 1. دبیر می‌گه:

  سلام بر همه
  می دونید ، نمیشه از ایشون تشکر کرد چون . . .

 2. فرهنگی می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  خوشحالیم از هر دو جهت هم از رفتن آقای خواجه ای و هم از آمدن آقای رنجبر .
  از کسانی باید تقدیر و تشکر کرد که مثمر ثمر بوده باشند……. شما مسئولین سایت بافق فردا صبح فردا تماسی با دبیرستان پسرانه استقلال بافق داشته باشید و از مدیر محترم دبیرستان سوال کنید چرا با اینکه ۱۲۷ روز از آغاز مهر می گذرد و با توجه به داشتن شرایط و درخواست مکرر هنوز معاون اجرایی ندارید !!!!!!!!

 3. محمود می‌گه:

  آقایی که به نام فرهنگی همه کاری می کنی غیر ازکارفرهنگی ،همه فرهنگیان شمارا خوب می شناسند واز بیماری و مشکلات شما اآگاهند.

 4. علی می‌گه:

  وجدان یگانه محکمه ای است که احتیاج به قاضی ندارد،تلاش های انجام شده را نمی توان نادیده گرفت ،ضمنا تا اونجایی که من خبر دارم در دوسال گذشته بعلت بیماری فرزند آقای حیدری مساعدت آقای خواجه ای کم نبوده است.قاطبه فرهنگیان قدردان زحمات آقای خواجه ای هستندوآرزوی موفقیت برای آقای رنجبر دارند.

 5. بازنشسته می‌گه:

  ایکاش زمانی که ما سرکاربودیم اقای خواجه ای رییس اموزش وپرورش بود ،مدرسه ای که ما خدمت می کردیم که خیلی عالی شده،شوفاژ،نقاشی ،موزاییک وسرامیک شده حالا باید پدر مادرها برای درس خواندن بچه ها کمک کنند.

 6. رضا می‌گه:

  با تشکر از آقای ملک زاده که از طرف بازنشستگان پیام دادند من هم از زحمات آقای خواجه ای بخصوص درتشکیل کانون بازنشستگان تشکر وبه آقای رنجبر هم تبریک می گویم.