دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷:۴۱ بعد از ظهر

معاون استاندار در مراسم زنگ انقلاب؛همه جان و تنم، وطنم وطنم وطنم

کد خبر: 34686
تعداد بازدیدکننده: 69
تاریخ: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “محمد علی طالبی” روز شنبه در این مراسم با اشاره به نواختن سرودهای ملی و انقلابی، توسط گروه موسیقی مرکز آموزشی سپاه گفت: نواختن موسیقی های ملی و انقلابی حس زیبایی از ایرانی بودن در انسان ایجاد می کند و از اینکه این گروه، سرود های ملی و انقلابی را بدون نگاه گزینشی اجرا نمودند و تمامی سرودهای ملی و انقلابی را نواختند تشکر می کنم.
طالبی یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدا را گرامی داشت و افزود: حضور دانش آموزان در این مراسم یادآور نقش مهم دانش آموزان و فرهنگیان در پیروزی انقلاب اسلامی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با ابراز خوشحالی از اینکه در جمع دانش آموزان و فرهنگیان حضور دارد گفت: این دانش آموزان که به خوبی این برنامه را اجرا کردند در واقع از نسل دانش آموزانی هستند که سی و پنج سال پیش زیر بار زور نرفتند، استبداد را تحمل نکردند، دخالت بیگانگان را بر نپذیرفتند، بی اعتنایی ارزش ها را تحمل نکردند و تلاش نمودند تا نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام (ره) در کشور استقرار یابد.
طالبی در پایان سخنان کوتاه خود، با اشاره به یکی از سرودهای نواخته شده، عبارت «همه جان و تنم، وطنم وطنم وطنم» را تکرار نمود و سخنان خود را پایان داد که مورد تشویق حضار قرار گرفت.