یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳:۴۳ قبل از ظهر

جواد تشکری بافقی بعنوان مدیر اداره مرکزی شرکت سنگ آهن بافق در یزد منصوب شد

کد خبر: 34841
تعداد بازدیدکننده: 783
تاریخ: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

 

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با معرفی آقای مهندس جواد تشکری بافقی بعنوان مدیر اداره مرکزی یزد ضمن درخواست از همه معاونین و مدیران شرکت جهت همکاری صمیمانه با وی ساماندهی وضعیت کارکنان مستقر در این اداره را بعنوان اولویت کاری وی برشمرد و تصریح نمود : وجدان کاری و انضباط اجتماعی دو عنصر مطلوب برای همه کارکنان شرکت در همه سطوح جهت پیشبرد اهداف شرکت است که این موضوع باید در مراحل ساماندهی وضعیت کارکنان مستقر در اداره یزد به جد مد نظر آقای تشکری  قرار گییرد.

۱۳ نظر

 1. دلسوخته می‌گه:

  آقای مهندس تشکری ازمدیران بسیار توانمند بافق است گواه این مدعا،دانشگاه آزاد اسلامی است که با ایشان رویید وبالیدوثمر داد وبعد از ایشان چون نهالی پژمرده افتان وخیزان روزگار می گذراند.این پست تشریفاتی هم برای دور داشتن ایشان ازخدمت در سنگ آهن است.

 2. حمید می‌گه:

  سلام آقای مهندس تشکری تبریک می گویم.نمی شود دوباره به دانشگاه آزاد برگردید و این دایه های مهربان تر از مادر، از دانشگاه بروند و آن را به اهلش که شما هستید بسپارند.

 3. بازنشسته می‌گه:

  مگر آقای مهندس تشکری بازنشسته نشده بود

 4. بافقی می‌گه:

  این درست است که آقای مهندس تشکری وزنده یادمهندس دهستانی ازبنیانگذاران دانشگاه آزاددربافق بودند وباتوجه به تجربه وتخصص ایشان درزمان بازنشستگی هم توسط آقای عسکری بکارگیری شده انداین کارخوبی است چون اینهاسرمایه های بافق هستندومطمئنا خدمتگزاران خوبی هستند

 5. همکار می‌گه:

  کبوتر با کبوتر باز با باز کند مهدیه ای با مهدیه ای پرواز.اقای عسکری این قانون همیشه بوده خدا بیامرز دهستانی هم انرا اجراکرد و شما شدید رییس حراست و ….

 6. علی می‌گه:

  تبریک ویژه خدمت جناب آقای مهندس تشکری عزیز ؛ایشان از افراد فرهیخته وتوانمند شهرمان هستند.

 7. محمد می‌گه:

  موفق وموید باشید

 8. ناشناس می‌گه:

  البته ایشون بازنشست شده بودندحالاچه جوری برگشتندسرکارخداداند

 9. داوربدون غش می‌گه:

  با سلام و عرض تبریک خدمت مهندس تشکری و ضمن تشکر از حسن انتخاب بجا و شایسته مدیریت محترم امیدوارم هر دو عزیز در تمام مراحل زندگی و کاری موفق و موید ومنصور باشند ضمن اینکه اتحاد و همدلی باعث پیشرفت شهرمان خواهد شد!!!!!

 10. ناشناس می‌گه:

  مگر آقای تشکری بازنشته نشده بودن که دوباره بکار گرفته شدن اگر بازنشته نشداند بهتر بیایند ورئیس دانشگاه آزاد بافق بشوندو سرسامانی به دانشگاه آزاد بافق بدهند (فتوحی)

 11. برزگری می‌گه:

  عاقبت حق به حق دار می رسد. یادم می آیید آقای مهندس تشکری به زور و اجبار بازنشسته شان کردند وگرنه هنوز می توانستند کار کنند. آخرش هم با رای دیوان عدالت اداری به کار برگشتند. انشاالله آقای عسکری به نحو احسن از تجربه و پشتکار ایشان استفاده کنند.

 12. بهروز حبيببي می‌گه:

  من اولین دانشجوی بافق در سال ۱۳۷۱ هستم مهندس تشکری از مدیران موفق و توانمند بافق هستند و لیاقت مدیریت سنگ اهن را دارد نه چنین پستهای تشریفاتی با تشکر حبیبی از شهرکرد