دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷:۱۵ بعد از ظهر

درخشش تیم رباتیک دانش آموزان نمونه حضرت معصومه (س) در مسابقات ناد کاپ صنعتی شریف / کسب مقام پنجم و جواز حضور د رمسابقات بین اللمللی دبی

کد خبر: 37424
تعداد بازدیدکننده: 1459
تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

 

تیم رباتیک دانش آموزان نمونه دبیرستان حضرت معصومه(س)  شهرستان بافق در شانزدهمین دوره مسابقات دانش آموزی نادکاپ(نوآوری وابتکارات دانش آموزی ) در دانشگاه صنعتی شریف خوش درخشیدند و علاوه بر مقام کسب مقام پنجم جواز حضور در مسابقات بین المللی دبی را نیز کسب کردند.

20140315_091039

اعضای این تیم با استقبال مسئولان آموزش و پرورش و خانواده های آنان به بافق بازگشتند و در مراسمی در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) با شاخه گل مورد تقدیر قرار گرفتند.

IMG_0826

رئیس آموزش و پرورش بافق در مراسم استقبال از دانش آموزان با تجلیل از زحمات و موفقیت آنان گفت : به زودی در مراسمی از اعضای این تیم به صورت ویژه تقدیر می شود.

IMG_0834

علی اصغر رنجبر همدلی ، اعتماد به نفس و پشتکار اعضای این تیم را تحسین کرد و افزود: امیداواریم دانش آموزان این تیم در مرحله بین المللی نیز به موفقیت دست پیدا کنند و برای دیار خود افتخار آفرینی کنند./عبداللهی

۵ نظر

 1. سلام
  این موفقیت بزرگ شما آینده سازان ایران عزیز و نام آوران شهرمون رو به شما و معلمین دلسوز و مدیریت محترم آموزش وپرورش تبریک عرض مینمایم.کاربسیار بزرگ وارزشمندی انجام دادید احسنت به شما.

 2. شهروند می‌گه:

  دستشون درد نکنه
  انشاءالله پیروزیشون تو مسابقات بین المللی را جشن بگیریم

 3. سلام می‌گه:

  سلام.خوب بود از زحمات مدرس و مربی این تیم موفق اسمی .عکسی.صحبتی میشد .
  بنده خدا زحمات زیادی کشد.اما انگار اصلا وجود نداشته.

 4. .... می‌گه:

  پس امسال چی؟؟؟ امسال هم تونستیم همین رتبه رو داشته باشیم…

 5. ناشناس می‌گه:

  بله امسال هم همین رتبه رو اوردن اما
  امان از این اموزش و پرورش بافق…که فقط به فکر منافع خود هستن
  همیشه خواهیم گفت از بی تدبیری هایتان