شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳:۵۳ قبل از ظهر

روابط عمومی ، کلید حل و فصل مشکلات و داروی درد های سازمان است

کد خبر: 3871
تعداد بازدیدکننده: 85
تاریخ: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

فرماندار بافق : روابط عمومی ، کلید حل و فصل مشکلات و داروی درد های سازمان است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ،”حسین ندافیان” در دیدار پرسنل اداره مخابرات بافق که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد ۲۷ اردیبهشت را به عنوان روز روابط عمومی و ارتباطات خواند و گفت: این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را بعنوان هنر هشتم مرور کنیم.

فرماندار بافق افزود: روابط عمومی بخشی از سازمان است که وظیفه شناخت فرصتها و محدودیتها را بر عهده دارد و در پی آن است تا با بهترین استفاده ها از فرصت ها، توانایی های آن سازمان را به خوبی نمایان سازد.

وی تصریح کرد :به طور کلی روابط عمومی کلید حل و فصل مشکلات و داروی درد های سازمان است ، روابط عمومی ،فضا و عرصه عمومی ، پل بین مردم و مراجعین و کارمندان با مدیریت بوده و  براساس تصمیم گیری‌ و استراتژی و مدیریتی که دارند، می‌توانند خط مشی خود را عوض کنند کسانی که در روابط عمومی‌ها کار می‌کنند به نوعی تصمیم گیرنده هستند و باید بهای لازم به این افراد داده شود.

در ادامه ندافیان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان و پرسنل شرکت مخابرات بافق و تبریک به مناسبت روز جهانی مخابرات و ارتباطات گفت : مخابرات یکی از ارگانهای موفق بوده که مردم کمترین گله یا شکایتی را از این اداره دارند .

 

در پایان میرهدایی رئیس اداره مخابرات شهرستان بافق به ارائه گزارش و فعالیتهای این اداره طی یکسال گذشته شد

۱ نظر

  1. علی می‌گه:

    جا داره واقعآ تشکر کنیم از بچه های زحمت کش مخابرات از خدای ممنان برایشان ارزوی موفقیت را دارم.و این روز را به تمامی انان تبریک میگویم.